Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

scientoloji nedir -scientology nedir? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Bölge nedir, Bölüm nedir, Yöre nedir, İdari bölümler nelerdir Soy Nedir - Soy Ne Demek -

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  scientoloji nedir -scientology nedir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  İnsanlara ruhsal varlıklarını, reenkarnasyonun varolduğunu, ve fiziksel dünyalarına yönetimi üzerine öngörüler ve emirler vermektedir. Scientoloji, Scientoloji Kilisesini dinini tanıtmak ve yaymak için kullanmaya çalışmaktadır.
  İnanış
  Bundan 75 milyon yıl önce zamanın galatik konfederasyonun lideri Xenu isimli varlık, istemediği milyarlarca varlığı dünyamıza göndererek, yanardağa attırmıştır. Günümüzde insanları yaşadığı acı ve sıkıntıların kaynağı halen yeryüzünde olan o varlıkların ruhlarıdır. Bu ruhlara thetan denmektedir. Scientolojiye göre insanlar bu ruhların manevi baskısından kurtulunca gerçek mutluluğa kavuşacaklardır. Scientolojist üyeleri insan ruhunu arındırmak için çeşitli yöntemler geliştirdiklerini iddia ederler. Bu yöntemlere dianetics adını verirler. Hollywood yıldızlarından Tom Cruise, Katie Holmes ve John Travolta bu inanç birliğinin içinde yer almaktadırlar.
  Basında
  Scientoloji 90\'lı yıllardan sonra daha da ünlenmeye başlamıştır. Scientoloji yetişkin çizgi komedi dizisi South Park\'ın \"Trapped in the Closet\" adlı, 16 Kasım, 2005 tarihli bölümüne konu olmuştur.
  Scientoloji 1950\'li yıllardan sonra dünyayı saran UFO dinlerine (Aetherius Society, Raëlism vb) benzetilebilir. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş