Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

ben e posta acmak istiyom fakat acamıyam niye? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Nasıl E-Posta Adresi Alırım e-posta adresi al, e-posta adresi alma, e-posta adresi
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  e posta nasıl açılır

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  E-Posta hesabı oluşturmak için;
  \"Genel Perspektif \" Perspektifindeki menüden \"E-Posta Yönetimi\" seçilir.
  Eğer \"Genel Perspektif \" Perspektifiniz açık değilse;
  \"Yardım\" menüsüne tıklandığında açılan komutlardan \" Perspektifi Aç\" seçilerek gelen ekrandan perspektf seçimi yapılabilir.
  \"E-Posta Yönetiminin\" açılan alt menülerinden \"E-Posta Hesapları\" çift tıklanarak işlemlere devam edilir.
  Açılan \"E-Posta Kullanıcıları\" işlem penceresinden \"Yeni\" simgesine tıklanarak E-Posta hesabı oluşturulmaya başlanabilir.
  Karşınıza çıkan \" Yeni Kayıt (E-Posta Kullanıcısı)\" ekranında doldurulması zorunlu iki alan vardır. Bu alanlar simgesi ile belirtilmiştir.
  İlgili Kullanıcı : Bu alan boş bırakabilir. Yukarıda da belirtildiği gibi her E-Posta hesabı olan kişiler Orkestra kullanıcısı olmak zorunda değildirler. Eğer Orkestra kullanıcı ise simgesine tıklanarak ilgili kişi eklenebilir.
  E-Posta Hesabı : Bu alana \"isim@alan.adi.com\" gibi adres yazılmaz.
  E-Posta Şifresi : Kişinin belirlediği şifrenin yazıldığı alandır. Bu şifre Orkestra kullanıcı şifresi olmak zorunda değildir. İkisi birbirinden bağımsızdır.
  Kullanıcı Yönlendirme: Gelen e-postalar ayrıca başka bir kullanıcıya da yönlendirilmek istenilirse \"Kullanıcı Yönlendirme\" alanının sonundaki simgeye tıklanır ve ilgili kullanıcı seçilir.
  E-Posta Yönlendirme: Kullanıcıya gelen e-postalar başka bir e-postaya yönlendirilmek istenilirse kullanılır. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş