Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

kas yapmak için hangi aletleri kullanmam lazım Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Tema yapmak için malzemeler, her türden şekiller, mavi her tür resimler, veb sayfa
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  kas yapmak için kullanılan spor malzemeleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar

  Fat-Gripz
  bilek kuvvetlendirmek
  Bu çok basit görünen aletin amacı egzersiz hareketleri yapacağınız barı veya dambılı kalınlaştırmaktır. Böylece siz fark etmeden bilekleriniz kalınlaşacak, kavramanız kuvvetlenecek ve kollarınız şişecek. Yanlış anlamayın, bunları elde etmek için siz yine de ter döküp efor sarf etmek zorundasınız… Ama kolları şişirmek için veya göğüs büyütmek için yapacağınız vücut geliştirme hareketlerini çok daha efektif ve etkili hale getirebilirler.

  Tiger Balm
  Egzersiz ve spor hareketlerinden sonraki birkaç gün kaslarınızda ve eklemlerinizde ağrı ve sızılar olması çok normaldir. Bu et kesiği dediğimiz ağrılara DOMs adı verilir. Bu kas yorgunluğu egzersizden 8-24 saat sonra başlar ve 24-72 saat içerisinde tavan yapar. Gerçekte çalışan kasın kaldırılan ağırlığa adapte olamadığı için yaşadığı hasar yani küçük yırtılmalardır. Her ne kadar bu iyi bir şey olsa da, özellikle bunu her gün yapmak zorunda kalan elit sporcular için, çekilen acı ızdırap gibi olabilir.… İşte bu noktada elit sporcular bilirler ki; aspirin ve ağrı kesici haplar almak kas - protein sentezini ters yönde etkileyeceğinden topikal bir yöntem daha uygun olacaktır. Çok eski zamanlardan beri Asya’da kullanılan tiger balm formülü gerçekten de bu konuda size çok yardımcı olabilir.
  Ketlebell (Girya)
  kettlebell girya spor hareketleri
  Top mermisi veya demirden bir gülle gibi görünen bu ağırlık onu her türlü kullanıma açık hale getiren bir kulptan oluşuyor. Söylendiğine göre girya, çok eski zamanlardan gelen bir spor aleti. Yanılmıyorsam Rusların balistik egzersizler ve reaksiyon zamanını hızlandırmak için, çeşitli spor hareketleri geliştirerek dünyaya tanıttıkları girya hem çok iyi bir kardiyo egzersizi hem de çok etkili bir vücut geliştirme aparatı olabilir.
  ABS Askısı
  alt karın kası hareketleri
  Karın kası yapmak istiyorsunuz ama mekik çekmekten daha etkili spor hareketleri olduğunun farkında mısınız? Örneğin üst vücudu sabit tutup alt vücudu kaldırmak gibi… Özellikle profesyonel vücut geliştirmecilerin mutlaka uyguladıkları asılı kalarak bacakları kaldırma hareketi alt karın ve oblik kaslarını inanılmaz derece zorlayan bir egzersiz hareketidir. Ne var ki bu hareketi bir yere asılarak yapmanız tutuş gücünüze bağlı olarak etki edecektir. Bu sebepten dolayı tutuş gücünü resimden çıkararak yapabilmenizi sağlamak için geliştirilen abs askısı ile daha rahat ve uzun süre asılı kalabilir ve alt karın kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

  Straps Bilek Kancaları
  bilekleri güçlendirmek vücut geliştirme hareketleri
  Tutuş gücü kas yapmak için uygulayacağınız spor hareketlerinde zayıf halka ise sizin için bir apart var. Eğer daha sırt kaslarınızdan yorulmadan, kavrama kabiliyetinizi yitirdiğinizden dolayı, hareketi bitirmek zorunda kalıyorsanız mutlaka bir çift straps edinin. El, bilek ve ön kol kaslarınızın zayıflığı vücudunuzun diğer bölgelerini geliştirmenize mani olmasın.
  alıntı 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş