Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

insan ne yaparsa ken din e yapar ile ilgili kompozisyon örnekleri Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın İnsan Hakları İle İlgili Kompozisyon İnsan ve Doğa Etkileşimi
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 4      

 1. Misafir
  Sponsorlu Bağlantılar


  İnsan Ne Yaparsa Kendine Yapar İle İlgili kompozisyon örnekleri

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Köyün birinde yaşlı bir amca varmış.Hergün köyleri dolanarak herkese kim ne yaparsa kendine yapar dermiş.Bir köyde kadının birisi amcanın bu dediğine sinir olurmuş.Ve amcayı öldürmek için kafasında bir plan yapmış.Börek yapıp içine zehir atmış ve amca kendi kapısının önünden geçerken böreği amcaya yemesi için vermiş.

  Amca da zehirli olup olmadığını bilmediği ve acıktığı için almış böreği.Yolda giderken su kenarında durmuş abdest alıp namaz kılmak istemiş.Ondan sonra böreği yemek istemiş.Abdest alırken genç bir delikanlı gelmiş.Delikanlı amcaya çok acıktığını ve kendisinde birşeyler olup olmadığını sormuş.Amcada delikanlının öyle dediğini görünce kadının verdiği börekleri ona vermiş yemesi için.Delikanlı börekleri yedikten kısa bir süre sonra ölmüş.

  Sonra kadının köyüne tekrar gitmiş.Bakmış ki cenaze var köyde.Cenaze de o zehirli böreği veren kadına aitmiş.Meğerse o delikanlı çocuk kadının askerden yeni terhis olan oğluymuş.

  Hikayenin özü gerçekten insan ne kötülük yaparsa yada ne iyilik yaparsa kendine yapıyor ama farkında değil.Bunu anneme ve kardeşlerine küçükken yaşlı bir adam evlerine gelirmiş o anlatmış. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş