Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Ağaç İşleri Program ı – Meslek Tanıtımları Ağaç İşleri program ının amacı , binaların ağaçlardan yapılan kısımları ile ağaç ev eşyalarının üretiminde çalışan ara elemanları

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Ağaç İşleri Programı – Meslek Tanıtımları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Ağaç İşleri Programı – Meslek Tanıtımları

  Ağaç İşleri programının amacı, binaların ağaçlardan yapılan kısımları ile ağaç ev eşyalarının üretiminde çalışan ara elemanları yetiştirmektir. Ağaç işleri teknikerleri, özel sektöre ve kamu sektörüne ait marangozhanelerde ve mobilya atölyelerinde parke fabrikalarında, kereste, yonga ve levha üretim tesislerinde çalışabilirler.

  Ağaç İşleri Programının Amacı : Ağaç işleri programının amacı, tahtadan yapılan bina kısımlarının ve eşyaların üretiminde çalışacak ara insan gücünü yetiştirmektir.

  Ağaç İşleri Programında Okutulan Belli Başlı Dersler : Ağaç işleri programında matematik, fizik, ekonomi, ağaçlandırma bilgisi, ağaç işleri alet ve makineleri, elektrik bilgisi, ahşap konstrüksiyon,dekorasyon teknikleri, mesleki resim, ölçme ve bakım teknikleri ve yüzeysel işlemler gibi dersler okutulmaktadır.
  [g]
  Ağaç İşleri Programı için Gereken Nitelikler : Ağaç işleri programında eğitim görmek isteyenlerin genel yeteneğe, şekil ve uzay ilişkilerini görebilme gücüne sahip olmaları gerekir.

  Ağaç İşleri Mezunların Kazandıkları Ünvan ve Yaptıkları İşler : Ağaç işleri programını bitirenlere “Ağaç İşleri Teknikeri” ünvanı verilir. Ağaç işleri teknikeri, binalarda pencere çerçevelerinin, kapıların, dolapların, lambri, parke gibi dekoratif kısımların ve mobilyaların üretiminde ağaç işleri endüstri mühendisine yardımcı olarak çalışır.

  Çalışma Alanları : Ağaç işleri teknikeri, özel sektöre ve kamu sektörüne ait marangozhanelerde ve mobilya atölyelerinde, parke fabrikalarında, kereste, yonga ve levha üretim tesislerinde çalışabilirler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği Bölümü – Meslek Tanıtımları
 3. Aşçılık Programı – Meslek Tanıtımları
 4. Anestezi Programı – Meslek Tanıtımları
 5. El Sanatları Programı – Meslek Tanıtımları
 6. Et Endüstrisi Programı – Meslek Tanıtımları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Ağaç İşleri Programı – Meslek Tanıtımları ile ilgili bilgiler için teşekkür ederim 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş