Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Öyp Nedir Nasıl Olunur Kısaca Bilgi Ülkemizde üniversite ve enstitülere öğretim üyesi yerleştirilmesi , belirli bir program dâhilinde gerçekleştirilmektedir. Bu program a Öğretim Üyesi Yerleştirme
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Öyp Nedir Nasıl Olunur

  Sponsorlu Bağlantılar
  Öyp Nedir Nasıl Olunur Kısaca Bilgi

  Ülkemizde üniversite ve enstitülere öğretim üyesi yerleştirilmesi, belirli bir program dâhilinde gerçekleştirilmektedir. Bu programa Öğretim Üyesi Yerleştirme Programı, kısaca ÖYP adı verilir.

  2010 yılına kadar ülkemizde araştırma görevlisi ve öğretim üyesi yerleştirmeleri, üniversitelerin kendi bünyelerinde hallettikleri bir konuydu. Ancak Yüksek Öğretim Kurumu birtakım haksızlıkların ve usulsüzlüklerin çıkmasını önlemek amacıyla 2010 yılında ÖYP aracılığıyla merkezi yerleştirme uygulamasını başlatmıştır.

  ÖYP beraberinde birtakım olumlu durumları da getirmiştir. Araştırma görevlisi olarak yerleştirilen akademisyen adayları yeterli yabancı dil bilgi ve tecrübesine sahip değilse, ÖYP sayesinde YÖK aracılığıyla dil programlarına dâhil olabilmekte ve 6 ay süreyle yurt dışında dil pratiği yapabilmektedir. ÖYP, belirli şartlar dâhilinde burs imkânı da tanımaktadır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. stardoll hileleri nedir ve nasıl üye olunur
 3. Diplomat nedir nasıl olunur
 4. Trendyol nedir nasıl üye olunur
 5. Emo Nedir, Emoculuk nedir, Nasıl emo olunur, Emo hakkında bilgi
 6. Dalgıçlık Nedir, Nasıl Dalgıç Olunur?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş