Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

sigarayla savaşanlar vakfı nedir ? Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Tema Vakfı Nedir Sigarayla Savaş Vakfının Etkinlik Alanı Nedir Tema Vakfı Nedir Ne İş Yapar
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 28      

 1. Kayıtsız Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Sigarayla Savaşanlar Vakfı Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Sigarayla Savaşanlar Vakfı Nedir

  Sigarayla Savaşanlar hareketini M.Ubeyd Korbey başlatmıştır. Sigara ve sigara üreticileriyle mücadelenin imkansız olarak görüldüğü bir dönemde çalışmalarına başlamış ve 1994 yılında Sigarayla Savaşanlar Vakfını kurmuştur. Sigarayla Savaşanlar çok kısa bir sürede uzun bir yolun katetmiştir.

  1996 yılında 4207 sayılı kanunun çıkarılmasında önderlik etmiş ve daha sonra çocuk ve gençlerin sigaradan korunması, pasif içiciliğin önüne geçilmesi için ilköğretim okullarında eğitici programlar düzenlemiştir.
  1997 yılında Türkiye'deki ilk sigara bırakma merkezini Sigarayla Savaşanlar kurmuş ve sigarayı bırakmak isteyen bağımlıların sigarayı bırakması için yeni yöntemler geliştirmiştir.

  1998 yılından itibaren Duman Avcıları Yaz kampının organizasyonunu yapmıştır. 1999 yılında Sigarayla Savaşanlar Derneği'ni ( Bugünkü adıyla Türkiye Sigarayla Savaş Derneği ) kurma çalışmalarını tamamlamıştır. 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş