Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kedi Aşılama Program ı KİST: 6-8 haftalık bir yavruda KİST ve diğer antiparaziter ilaç uygulamalarıyla başlanır. KARMA(TRICAT etc.): En erken 2 aylık(8.hafta) iken yavru kedi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kedi Aşılama Programı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kedi Aşılama Programı

  KİST: 6-8 haftalık bir yavruda KİST ve diğer antiparaziter ilaç uygulamalarıyla başlanır.
  KARMA(TRICAT etc.): En erken 2 aylık(8.hafta) iken yavru kedi için Panleukopeni ( Kedi Gençlik Hastalığı) virus’üne karşı geliştirilmiş bir aşıdır. 9-12. haftalarda, 2-3 hafta aralıklarla yapılması uygundur.Tam bağışıklık için 2. doz kesinlikle gereklidir.
  Bu aşılama sonrası oluşan bağışıklık ile, Parvovirus larca oluşturulan, akut seyirli, kanlı ishal ve kusmayla seyreden, öldürücü ve çok bulaşıcı bu viral hastalıktan korunma sağlanır.
  CALİCİVİRUS: Solunum Kopleksi,Herpes Virus1 ve Calicivirus adlı viral hastalık etkenlerine karşı koruyucu bir aşıdır. Yavrularda 9-12. haftalarda, 2-3 hafta arılıklarla 2 doz halinde yapılır. Tüm kedilere önerilir.
  FIP (FELİNE ENFEKSİYÖZ PERİTONİTİS): İlk kez 16 haftalıkken yapılır. 2-4 hafta sonra 2. doz uygulanır. Ergin kedide daha sonra yılda 1 kez tekrar edilir. Karın boşluğunda sıvı toplanması, halsizlik ve iç organlarda granülomatöz değişiklerle karakterize bulaşıcı, viral hastalıktan koruma sağlanmış olunur.
  FELİNE LEUKOSİS (KEDİ LÖSEMİSİ): Oncorna virusler tarafından oluşturulan, akut seyirli, lenf bezlerinde tümörler ve kanda lenfosit artışı ile karakterize kronik seyirli bu hastalıktan kedilerin korunmasını sağlar. Yavrularda 9. -12.haftalarda 2 doz şeklinde , 3-4 hafta arayla uygulanır. Erginlerde daha sonra senede bir defa tekrar edilir.
  RABISIN (KUDUZ): En erken 3 aylıkken uygulanan kuduz aşısı,bu uygulamadan sonra her yıl bir kez tekrar edilmesi zorunlu bir aşıdır.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kedi Gifleri, oynayan kedi gifleri, Kedi gifleri, cat gif, hareketli kedi gifleri
 3. Kedi ve Köpekler İçin Doğru Aşı Programı Nasıl Olmalı?
 4. Kedi ve Köpekler Nasıl Beslenmeli? Kedi ve Köpekler Sağlık İçin Neler Yemeli?
 5. Kedi Gözü Taşı Faydası - Kedi Gözü Tasi Hakkinda Bilgi - Kedi Gözü Tasi Resimleri - Sifarl
 6. Tüp bebek aşılama
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş