Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İçinde ''While'' ve ''When'' kelimeleri geçen hikaye Ben sokakta yürürken yaşımdayken beni bekliyor ajan Smith gördüm. Trinity bana hep bana yardım etmeye hazırdı. ajan silahı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İçinde ''While'' ve ''When'' kelimeleri geçen hikaye

  Sponsorlu Bağlantılar
  İçinde ''While'' ve ''When'' kelimeleri geçen hikaye

  Ben sokakta yürürken yaşımdayken beni bekliyor ajan Smith gördüm. Trinity bana hep bana yardım etmeye hazırdı. ajan silahı ile bana tehdit ederken, onu parmak verdi. onlar bize doğru koşarak iken aynı zamanda, ajan Jones ve ajan Brown gördüm.

  onlar çalışmakta iken, büyük Morpheus damdan bana bir şey bağırıyordu. Ben onu duyamadım, ben çatı üzerine almaya karar verdi. Ben duvara tırmanmak iken, ajan Smith kez vurulur, ama ıskaladı. O öfkelendi ve yumruklarını ile diğer iki ajan isabet gördüm. Ben çatıya bindi ve baktı. bazı insanlar panik içinde çalışıyor iken, diğerleri kendilerini gizlemeye çalışıyorlardı. Teslis köşe arkasından tüm sahneyi seyrediyordu. Ajan Smith in vermek istemedim ben döndü zaman iyi savaşmaya hazır olarak çatıda gördüm. kavga ederken, Trinity sonraki binada çıkmak bulundu. Ajan bana vurmaya çalışıyorum, ama şansı yoktu. Ben aldım ve parçaları binlerce onu patladı. Ben ajan Smith, Morpheus ile bittiğinde ve zaten Matrix bizi almaya çalıyordu telefon, at Trinity katıldı

  İNGİLİZCESİ


  When I was walking down the street, I saw agent Smith waiting for me. Trinity was with me always ready to help me. While the agent was threatening at me with his gun, I gave him the finger. At the same time, I saw agent Jones and agent Brown while they were running towards us.

  While they were running, the great Morpheus was shouting something to me from the roof. As I could not hear him, I decided to get on to the roof. While I was climbing up the wall, agent Smith shot twice, but he missed. He was furious and I saw him hitting the other two agents with his fists. I got on to the roof and looked down. While some people were running in panic, others were trying to hide themselves. Trinity was watching the whole scene from behind the corner. Agent Smith did not want to give in. When I turned round I saw him on the roof as well ready to fight. While we were fighting, Trinity found the exit in the next building. The agent was trying to beat me, but he had no chance. I got and burst him into thousands of pieces. When I finished with agent Smith, Morpheus and I joined Trinity at the phone, which was already ringing to take us out from the Matrix.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Anadolu Şiirinde Geçen Aşağıdaki Kelimeleri Araştırıp Zıt Anlamlılarını Ve Sözlük Anlamlar
 3. Anadolu Şiirinde Geçen Aşağıdaki Kelimeleri Araştırıp Eş Anlamlılarını Ve Sözlük Anlamları
 4. Çevremiz Etkinliği, Eş Anlamlı Olan Kelimeleri Birbiriyle Eşleştirelim Kelimeleri Cümle İç
 5. Kuvvet Hızlanma Yavaşlama Hareket İtme Çekme Ve Dönme Kelimeleri İle İlgili Bir Hikaye
 6. İçinde Hoşgörü Geçen Cümleler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş