Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Avukatlar Günü İle İlgili , Açılış Konuşması , Konuşma Metni Bugün 5 Nisan , ilk kez 1958 yılında İzmir'de Türkiye Barolarından gelen temsilcilerin yaptığı ve

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Avukatlar Günü İle İlgili, Açılış Konuşması, Konuşma Metni

  Sponsorlu Bağlantılar
  Avukatlar Günü İle İlgili, Açılış Konuşması, Konuşma Metni

  Bugün 5 Nisan, ilk kez 1958 yılında İzmir'de Türkiye Barolarından gelen temsilcilerin yaptığı ve “Türkiye Avukatlar Birliği” statüsünün hazırlanması toplantısında önerilen 5 Nisan'ın Avukatlar günü olarak kutlaması kabul görmüş ve birçok Baro ve Baromuz, 5 Nisanı avukatlar günü olarak kutlamaya başlanması üzerine 1987 yılında Tekirdağ'da yapılan Türkiye Barolar Birliği genel kurul toplantısında 5 Nisanın avukatlar günü olarak kutlanmasına karar verilmiştir. Bu kısa tarihçeden sonra, Baromuzun kuruluşunun 72.yılında tüm meslektaşlarımın

  “AVUKATLAR GÜNÜNÜ KUTLUYORUM"

  Ülke ve meslek sorunlarının arttığı bugünlerde her 5 Nisanda olduğu gibi mutlaka çözümlenmesi gereken sorunlarımızla yine baş başayız.

  Hayatı evlat edinen, tabiatı seven, tabancanın tetiğinden uzak çocuklar yetiştirmeliyiz. Bu çocukları şiddet dolu sahneleriyle ekran başına bağlayan medya yöneticilerinin, okullarda gelişen terörde hiç mi suçu yoktur. Rüzgâr ekmemeliyiz.

  Eleştiri karşısında hoşgörülü olmak yerine başta basın sonra vatandaşlara hükümetin başının takındığı tavır, vatandaşın devlet babasının takınmaması (ozelbilgiler.com) gereken bir tavırdır.

  Bizler savunanlar kim olduğumuzu, mevkiimizi, makamımızı gayet iyi bilenlerdeniz. Özgürlüğümüzün, bağımsızlığımızın karşısına çıkartılacak bilançonun hesabını da vermeye hazırız.

  Saygılarımla…

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Gazeteciler Günü İle İlgili Konuşma Metni, Açılış Konuşması
 3. Şehitler Günü İle İlgili Konuşma Metni, Açılış Konuşması
 4. Dünya Tiyatro Günü İle İlgili Konuşma Metni, Açılış Konuşması
 5. Irkçılıkla Mücadele Günü İle İlgili Konuşma Metni, Açılış Konuşması
 6. Dünya Şehircilik Günü İle İlgili Konuşma Metni, Açılış Konuşması
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş