Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel Gelişim Yazıları – Sizin Var mı? Kişisel Gelişim Yazıları Dibe vurduğunuz anlarda , herşeyin gözünüze boş ve anlamsız göründüğü o kötü zamanlarda elinizden tutup

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kişisel Gelişim Yazıları – Sizin Var mı?

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kişisel Gelişim Yazıları – Sizin Var mı?

  Kişisel Gelişim Yazıları

  Dibe vurduğunuz anlarda, herşeyin gözünüze boş ve anlamsız göründüğü o kötü zamanlarda elinizden tutup düştüğünüz çukurdan çıkaran .. Derin bir soluk aldırıp, yeniden çabalama gücü veren .. Kızıp bağıran yerine göre, hatalarınızı gözünüze sokarken ” kırılır mı, üzülür mü ? .. “ demeden içinden geldiği gibi davranan .. Başınızı omzuna yasladığınızda huzur bulduğunuz, koşup sarılabileceğiniz tutunduğunuz bir dal var mı hayatınızda ? Göremediğinde özleyen, merak eden, sizin için endişelenen, iyiliğinizi isteyen birileri ya da biri ? Haybeden değil harbiden seven, varlığınızın değerini bilen biri ?

  Benim var .. İyi ki dediğim, yanımda duruşuna şükrettiğim, dost kelimesinin hakkını veren birkaç özel insan var hayatımda .. Sırtımı dayadığım bir ağaç gibi hissediyorum onları .. Sıkıntılı anımda arkasını dönmeyen, kendimi iyi hissettiğimi anlayana kadar peşimi bırakmayan .. Mutluluğumda benimle birlikte gülen, kahkahalarıma eşlik eden birkaç özel insan ..

  Dostluk başka birşey, arkadaşlık gibi değil .. Gerçi sakız edilmiş artık ağızlarda .. Herkes herkesin dostu, herkes herkesin canı ciğeri .. Öyle değil işte .. Söylediğiyle yaptığı birdir, yüzüne karşı başka, arkanı döndüğünde başka olmaz dost dediğin .. Bellidir duruşu, girdiği kabın şeklini alıp şaşırtmaz .. ” Düşse de bir çelme de ben taksam, kuyusunu kazsam sinsice .. ” diye düşünmez gerçek dost denen insan .. Çünkü, maske gibi takılmaz yüze o kavram, eğreti durur .. Takke düşer, kel görünür sonra .. O görüntü de çok komiktir, acı acı gülersiniz baktıkça ..

  Varsa eğer sımsıkı sarılın, değerini bilin .. Ve hakkını verin ” dostunum, her zaman yanındayım .. ” demişseniz eğer birine .. Sözünüzün arkasında durun .. İnsanlar birsürü şeyi unutur da, birilerinin kendilerine neler hissettirdiğini asla unutmazlar çünkü ..

  Sahteliklerle dolu şu dünyada, duygular gerçek olsun hiç değilse ..
  Alıntı

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kişisel Gelişim ve Biz Nedir Kişisel Gelişim ve Biz Hakkında Bilgi
 3. Neden Çabuk Büyümek İstedik ,kişisel gelişim yazıları, anlamlı yazılar, hayatın içinden ya
 4. Unutma ,Yolcu değişir,yol değişir ama menzil değişmez.. ,kişisel gelişim yazıları
 5. Hayat güzeldir ama anlayana!!! ,kişisel gelişim yazıları, anlamlı yazılar, hayatın içinden
 6. Sevgi tatlısı, sevgi yazıları, anlamlı yazılar, kişisel gelişim yazıları, hayatın içinden
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Sahteliklerle dolu şu dünyada, duygular gerçek olsun hiç değilse .
  süper söz diyecek birşey bulamıyorum duygularda kaybolmuş şu fani dünyada herşey sahte insanlar gibi 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş