Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Apartmanda güvercin beslenir mi Apartmanda güvercin beslemek yasal mı Yönetim planında aksi belirtilmediği taktirde evcil hayvan beslenemez. Yönetim planında ne tür evcil hayvanların beslenebileceği özel
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Apartmanda Güvercin Beslemek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Apartmanda güvercin beslenir mi
  Apartmanda güvercin beslemek yasal mı  Yönetim planında aksi belirtilmediği taktirde evcil hayvan beslenemez. Yönetim planında ne tür evcil hayvanların beslenebileceği özel bir madde ile belirtilebilir. Evcil olmayan hayvanlar (yılan vb.) hiçbir şartla beslenemez.

  9/8/1983 tarihli ve 2872 sayılı Çevre Kanununa ve ilgili yönetmeliklere göre çevre ve insan sağlığına zarar veren, kişilerin huzur ve sükûnunu, beden ve ruh sağlığını bozacak şekilde gürültü yapan fabrika, işyeri, atölye, eğlence yerleri gibi müesseseleri tutanak düzenleyerek yetkili mercilere bildirmek ve bu konuda kendisine verilen görevleri yerine getirmek.

  Eğer apartmanınızda güvercin besleyen varsa ve siz bundan şikayetçi iseniz ve bütün uyarılarınıza rağmen hala beslemeye devam ediyorsa güvercin beslediğine dair tutanak ve kanıt ile savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Apartmanda Horoz Beslemek
 3. apartmanda rottweiler beslemek
 4. Apartmanda Golden Beslemek
 5. Apartmanda Evcil Hayvan Beslemek
 6. Apartmanda köpek beslemek
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş