Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Öğretmen sevgi siyle ilgili kompozisyon , Öğretmen sevgi si ile ilgili kompozisyon örneği Düşünün bir kerecik , insan bilgisiz yaşayabilir mi? Tabi ki yaşayamaz. Peki
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 146      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Öğretmen sevgisiyle ilgili kompozisyon,
  Öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon örneği


  Düşünün bir kerecik, insan bilgisiz yaşayabilir mi? Tabi ki yaşayamaz. Peki bilgiyi kimden öğrenir? İlk başta ailesinden sonrada ÖĞRETMENİNDEN. Öğretmen ailenin öğrettiğinden iki kat daha öğretir öğrenciye bilgiyi. Gelecekte o bilgiler sayesinde büyük bir adam olmasını sağlar öğretmen.
  Öğretmen çocuğa yeri gelince kızar yeri gelince de sever. Önemli olan öğrencinin bunu anlayıp, onunda öğretmenine olan sevgisini belirtmesidir. Söyleyin bana öğretmen sevilir mi, sevilmez mi? Öğretmen sevilir. Öğretmen anne baba yerine konulup sevilmelidir. Okul bizim ikinci evimiz, öğretmen bizim ikinci anne babamızdır. Öğretmen sevgisi, insanın öğretmenine olan saygısı, ailesine olan sevgidir... Öğretmenimizle aramız ne kadar iyiyse geleceğimizde o kadar açıktır. Onu derslerde dinler, bizde gelecekte ders anlatırız. Bilgili bir kişinin hayatında yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Yeter ki çaba göstersin, bilgisini öne çıkarsın.
  Öğretmen sevgisi başkadır. Öğretmen sevgisi yürekten gelir. Bizlerin sadece yapacağı şey öğretmenlerimizi dinleyip, sorumluluklarımızı yerine getirip, yüksek not alıp, öğretmenimize olan saygımızı ve sevgimizi göstermektir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Öğretmen sevgisi kompozisyon
 3. Öğretmen sevgisi ile ilgili yazılar
 4. Öğretmen sevgisi ile ilgili şiirler
 5. Öğretmen sevgisi ile ilgili makale
 6. Öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyonlar
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Öğretmenlerimiz bizlere aile bireyleri kadar yakın olurlar.Onlar bizlere hem eğitim hem de öğretim verirler.Yani sadece ders vermez aynı zamanda bizlerin iyi birere fert olmamız için çalışırlar.Onların kızmaları bile bizleri düşündükleri içindir. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 10. Misafir Üye

  EN DEGERLI INSAN

  Öğretmenler kutsal varliklardir . Cogu kisi onlarin degerini bilmez ama sunh akliniza gelsinki öğretmenin yoksa geleceginde kötüdür.

  Ben şu lafa gıcık olurum benim ogretmenim cok sert bence bu lafi soyleyen ilk kendine bakmalı cunku kötü öğretmen yoktur bazilari sinirlidir onu da o hale ogrenciler getirir. Öğretmenler saygı duyulacak kişilerdir saygı durmayan öğrencilere ve velilere bizde duymayalim

  "Bana bir harf öğretmenin 40 yıl hatırı vardır " Iste bu sozu cok seviyorum cunku dunyanin en guzel sozu siz siz olun ogretmenlerinizi unutmayin.


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş