Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Öğretmen sevgi si konulu kompozisyon , Öğretmen sevgi si hakkında kompozisyon Düşünün bir kerecik , insan bilgisiz yaşayabilir mi? Tabi ki yaşayamaz. Peki bilgiyi kimden
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 14      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Öğretmen sevgisi kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Öğretmen sevgisi konulu kompozisyon,
  Öğretmen sevgisi hakkında kompozisyon

  Öðretmen sevgisi kompozisyon-ogretmen-sevgisi.jpg

  Düşünün bir kerecik, insan bilgisiz yaşayabilir mi? Tabi ki yaşayamaz. Peki bilgiyi kimden öğrenir? İlk başta ailesinden sonrada ÖĞRETMENİNDEN. Öğretmen ailenin öğrettiğinden iki kat daha öğretir öğrenciye bilgiyi. Gelecekte o bilgiler sayesinde büyük bir adam olmasını sağlar öğretmen.
  Öğretmen çocuğa yeri gelince kızar yeri gelince de sever. Önemli olan öğrencinin bunu anlayıp, onunda öğretmenine olan sevgisini belirtmesidir. Söyleyin bana öğretmen sevilir mi, sevilmez mi? Öğretmen sevilir. Öğretmen anne baba yerine konulup sevilmelidir. Okul bizim ikinci evimiz, öğretmen bizim ikinci anne babamızdır. Öğretmen sevgisi, insanın öğretmenine olan saygısı, ailesine olan sevgidir... Öğretmenimizle aramız ne kadar iyiyse geleceğimizde o kadar açıktır. Onu derslerde dinler, bizde gelecekte ders anlatırız. Bilgili bir kişinin hayatında yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Yeter ki çaba göstersin, bilgisini öne çıkarsın.
  Öğretmen sevgisi başkadır. Öğretmen sevgisi yürekten gelir. Bizlerin sadece yapacağı şey öğretmenlerimizi dinleyip, sorumluluklarımızı yerine getirip, yüksek not alıp, öğretmenimize olan saygımızı ve sevgimizi göstermektir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Öğretmen sevgisi ile ilgili kompozisyon
 3. Öğretmen Sevgisi Sloganları
 4. Öğretmen sevgisi şiiri
 5. Öğretmen sevgisi şiirleri
 6. Paylaş Facebook Twitter Google


 7. Sponsorlu Bağlantılar
  Bir çocuğun öğretmenini sevmesi kendi elindedir.Çocuğa ne kadar iyi davranır ise çocuk öğretmenini o kadar çok sever.Öğretmenler çocukların ikinci anneleri gibidir.Annelerinden öğrendiklerinin fazlasını öğretmenleri öğretmektedir.Kızmayan seven bir öğretmeni herkes sever. 8. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 9. Kompozisyoncu mehmet

  Elinize Sağlık. Çok İyi Olmuş Ödevime Yardımcı Oldu. Teşekkürler


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş