Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün 23 Nisan kompozisyon u Bugün 23 Nisan Kocaman yürek lere sahip çocuk ların heyecanla bekledikleri Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ben oturdum. Milyonlarca çocuk arasından seçilmek ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bugün 23 Nisan kompozisyonu

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bugün 23 Nisan kompozisyonu


  Bugün 23 Nisan
  Kocaman yüreklere sahip çocukların heyecanla bekledikleri Cumhurbaşkanlığı koltuğuna ben oturdum. Milyonlarca çocuk arasından seçilmek, özel olduğunu hissetmek ayaklarımı yerden kesti.İçimdeki sevinç buruk bir sevinçti ardı arkası gelmeyen sorular sevincimi kursağımda bırakıyordu. “Bugüne layık olmak için ne yapıyoruz, neler yapıyoruz, neler yapmalıyız?”

  Arkadaşlarım ve diğer çocuklar da benim gibi mi düşünüyordu acaba?Sanıyorum çoğu bugünü çocuk bayramı diye kutluyordu.Oysa bugün, önce “Ulusal Egemenlik Bayramıydı” Beni kaygılandıran işte bu düşüncelerdi.Bugün hakkında ne kadar bilinçliyiz?Bugünün ne kadar derin anlamı olduğunun ne kadar farkındayız?

  Oysa elimizdekilerin kıymetini bilip zaman kaybetmememiz gereken bir çağda yaşıyoruz.Elimizdeki en değerli şey ise bağımsızlığımız.Yoksa geçmişteki tüm çabalar boşa gidecek.Ne yazık ki Mustafa Kemal her gün doğmuyor.
  Bağımsız olmayan bir insana ne verirseniz verin mutlu edemezsiniz.Hep bir tarafı yarımdır.Bizler bağımsızlık savaşı vermediğimiz için belki ne demek olduğunu hissedemeyiz.Ama bizim bilmemiz gereken “Geçmişimizden ders alarak geleceğimize yön vermek.” olmalı.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kompozisyonu
 3. 23 Nisan Şiiri Bugün 23 Nisan
 4. Tarihte Bugün Neler Oldu 5 Nisan
 5. Tarihte Bugün Neler Oldu 4 Nisan
 6. Tarihte Bugün Neler Oldu 3 Nisan
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  23 Nisan çocukların günü her okulda yapılması gerek gibi sınıflar süslenmeli,şiirler,şarkılar,söylenmeli ve çocuklarımıza bu günün sizin gününüz olduğundan istedikleri gibi eğlenmeleridir. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş