Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Karşılıksız Sevmekle İlgili Kompozisyon Örneği , Karşılıksız Sevmek Konulu Kompozisyon , Karşılıksız Sevmek Hakkında Kompozisyon “Karşılıklı” ve “Karşılıksız” birbirinin zıttıdır. Halk arasında en çok tartışılan
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Karşılıksız Sevmek İle İlgili Kompozisyon

  Sponsorlu Bağlantılar
  Karşılıksız Sevmekle İlgili Kompozisyon Örneği,
  Karşılıksız Sevmek Konulu Kompozisyon,
  Karşılıksız Sevmek Hakkında Kompozisyon

  “Karşılıklı” ve “Karşılıksız” birbirinin zıttıdır. Halk arasında en çok tartışılan konulardan biridir. İnsan karşılık beklemek için mi sever? Hayır, onu sevdiği için sever. Sevgi soyut ve bireyseldir. İki tarafın sevgisi her zaman karşılıklı değildir.
  Bir tarafın düşüncesi; kar ne zaman kırmızı yağarsa, güneş ne zaman batıdan doğarsa ve şeytan ne zaman namaz kılarsa; yani dünya tersine dönse de sevmem düşüncesi varken diğer taraf ise bu gönül ağlamayı, gülmeyi unutur ama seni sevmeyi unutmaz diye düşünen birisinin sevgisi nasıl karşılıklı olabilir ki. Karşılıklı olmasını beklemek ne kadar mantıklı olabilir. İşte bu nedendendir ki sevgi çoğu zaman karşılıksızdır. Karşımızdaki sevmese bile sevmeyi bilmeliyiz. Ruhun bir parçası olan sevgi bizi hayata bağlar. Bu parçayı attığımızda ne kadar dayanabiliriz ki! Bütün organlardan biri olmadığında diğerleri de zarar görür ya; içimizdeki o parça olmadığında da zarar görürüz. Adadan kopmuş bir parça gibi yapayalnız. Ağaçtan kırılmış bir dal gibi çaresiz ve parlamayan bir yıldız gibi karanlıktır.
  Hayat bize şu mesajı verir ki; türlü türlü sevgi vardır. Biz ise karşılıksız sevmeliyiz. Tıpkı divan rakipleri gibi karşılıksız nedir bilmeliyiz. Çünkü sevgi, karanlık geceye rağmen buğulanmış pencere camına güneşi çizmektir.

  Zehra AŞAR

  Kaynak

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sevmek ve sevilmek ile ilgili kompozisyon
 3. Yangından Korunma Haftasıyla İlgili Kompozisyon,Yangından Korunma Haftası hakkında Kompozi
 4. Doğa İle İlgili Kompozisyon - Doğayla İlgili Kompozisyon
 5. Karşılıksız sevmek ile ilgili sözler
 6. Karşılıksız Sevmek ile ilgili Yazı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  İnsanlar bir birlerini seve bilir bazıları karşılıklı severler bazıları da tek taraflı sever sevdiğinin haberi bile olmaz.Onu kalbinde yaşatır ve hiç çıkartamaz.Karşılıksız sevgide açı çekmekte çok zor dur.Bu size açı verir üzülürsünüz. 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş