Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Board Kurallarına Farklı Bakış , Komik Mesaj lar , Güldüren Yazılar , Komik Olaylar , Komik Yazılar , Güldüren Yazılar , Kurallarımız aynı fakat verilişi
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Board Kurallarına Farklı Bakış, Komik Mesajlar, Güldüren Yazılar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Board Kurallarına Farklı Bakış, Komik Mesajlar, Güldüren Yazılar, Komik Olaylar, Komik Yazılar, Güldüren Yazılar,

  Kurallarımız aynı fakat verilişi oldukça eğlenceli. Düşünenlerin fikrine sağlık.


  Buyrun:

  Girişte bu uyarı yazılı:


  Mp3 istemek, yayınlamak, aşermek, düşünmek, dinlemek, adını bile anmak yasaktır .. Gerekirse 3 harfli deyin, ama Mp3 demeyin ..

  ( MUYAP, aşkım kalbim )


  1. Forumdaki iletilerden forum yönetimi sorumlu değildir, tamamen yazan sorumludur. Pişman olacağınız şeyler yazmayınız, yetkililer gelirse biz sizi tanımıyoruz, tanışmadık ona göre.


  2. Burası bir alış-veriş sitesi değildir. O yüzden perşembe pazarı muamelesi yapıp, "ikinci el boxerım var" şeklinde konular açmayınız.


  3. Burası bir çöp-çatan sitesi de değildir. Bayan üyelerimizi rahatsız etmeyiniz, sarkmayınız. Zaten güzel olanları forum yönetimdeki yakışıklı bi o kadar da kaslı erkek yetkililer tarafından paylaşılmıştır. Gerileri bacımızdır, sulanmayın, ayıptır, şutlanma sebebidir.


  4. Birden fazla üyelik açmayınız. İlerde üyelikler ücretli olur mu olmaz mı bilemeyiz ama biz çok zekiyiz. Hemen buluruz fake accontlarınızı. Bu şekilde sahte hesap açanlar forum içinde teşhir edilecektir, yuhhlanacaktır.


  5. Mesajlarınızın tümü büyük harflerden oluşmasın. Hem göze hoş gelmiyor, hem de bağırmak anlamına geliyor. Bağırmayın, çocuk uyuyor.


  6. Forumdaki çoğu konunun komik olduğunu biliyoruz. O yüzden komik bulduğunuz konulara "Ehuhu, zuhuaha, çok komik, süperr" ya da tek smileden oluşan mesajlar atmayınız. Onun yerine siz de konuyla ilgili yeni şeyler üretiniz, üretken olunuz.


  7. Altına cevap ya da yorum yazılan mesajlarınızı sonradan değiştirmeyin. Bu forum konu bütünlüğü açısından zararlıdır. Sizden sonra konuyu okuyanlar neyin tartışıldığını, muhabbetin nasıl gelişip bu noktalara geldiğini anlamakta zorluk çekiyorlar, yazılan cevaplar havada kalıyor. Eğer bir mesaj hakkında fikrinizi değiştirir ya da yaptığınız bir hatayı farkederseniz, altına yeni bir mesaj atarak düzeltme yazınızı ekleyebilirsiniz.


  8. Konu başlıklarımızı seçerken "Mükkemmel, mutlaka okuyun, herkes buraya" gibi itici başlıklar yazmamaya dikkat edin. Arama yapanlar tarafından hoş karşılanmaz. Konuyla alakalı dikkat edici ve konuyu okunası hale getirecek başlıklar seçin. İçinizdeki yaratıcı potansiyeli kullanın, hadi aslanlarım, kesseler acımaz sizi.


  9. Eger bir mesaja, hemen mesajdan sonra cevap yazacaksanız "alıntı" ya da "quote" kullanmayın. Zaten cevabınızın bir üstteki mesaja yonelik yazılmış olduğunu tahmin eder okuyucular. Okuyucular zekidir, çeviktir ve çalışkandır. Alıntı ya da quote ozelliğini, sadece cevap yazacağınız mesajdan sonra şok yazı yazıldı ise ya da cevabınızın hangi mesaja yönelik yazıldiğının anlaşılmayacağı durumlarda kullanın.


  10. Yeni bir konu açmadan önce arama fonksiyonunu kullanarak, sizden önce bir densizin açıp açmadığını kontrol edin. Bir terbiyesizlik, düşüncesizlik yapılıp sizden önce konu açılmızsa ayıp edilmiştir.


  11. İmzanızda, profilinizde ve İnternet ve Sık Kullanılanlar forumu dışında yaptığınız reklamlar yasaktır, silinesidir.


  12. Mesajlarınızı Türkçe yazım kurallarına dikkate alarak yazınız. Aksi takdirde Türkçemiz rüyanıza girecek, size huzur vermeyecektir.


  13. Mp3, hack, s-s, e-book, intihar, sografi, politik propoganda içerikli konular açmayınız. Sibel Kekilli'yi herkes sever ama burası yeri değil maalesef.


  14. Forum içinde yetki almak için yönetimdeki arkadaşları rahatsız etmeyiniz. "Yetki istenilmez, verilir" diye eski bir Türk inanışı var bizde. Sarışın, uzun boylu, renkli gözlü ve manken ölçülerine sahip bayan üyelerin, 1 adet boy fotoğrafı ve telefon numaralarıyla yönetimdekileri rahatsız etme hakları vardır.


  15. Yukardaki kurallar güzeldir, hoştur, uyulasıdır, değişmezdir, değiştirilmesi teklif dahi edilemezdir. Yapmayın bunu, itiraz etmeyin her şeye


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Msn Avatarları, Komik Msn Yazıları, Güldüren Avatarlar, Komik Msn Avatar Yazıları, Msn Ava
 3. Ümit Besenden İftar Masası, Komik Yazılar, Güldüren Yazılar, Komik Şiirler
 4. Komik doğumgünü mesajları, Komik mesajlar doğum günü,Doğum günü için komik mesajlar
 5. Espirili Komik Msn Nickleri, Komik Nickler, Anlamlı Güldüren Komik Nickler‎
 6. Komik Küçük Karikatür Resimler, Animasyon karikatürler, Animasyon Güldüren Karikatürler, K
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş