Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyayı Kim Kurtaracak - Didier Van Cauwelaert Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Özet - Didier Van Cauwelaert Kitapları - Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Tanıtım - Dünyayı

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Dünyayı Kim Kurtaracak - Didier Van Cauwelaert

  Sponsorlu Bağlantılar
  Dünyayı Kim Kurtaracak - Didier Van Cauwelaert  Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Özet - Didier Van Cauwelaert Kitapları - Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Tanıtım - Dünyayı Kim Kurtaracak Kitap Fiyatı - Dünyayı Kim Kurtaracak Ön Okuma  Kitap Özet

  DÜNYAYI KURTARABİLECEK TEK KİŞİ BENİM.

  EĞER İSTERSEM

  Tek hâkimin oyun olduğu, sıkı sıkıya kontrol edilen bir toplumda, bir genç, kendisini İyilikle Kötülüğün güçleri arasında bırakan korkunç bir sırra ortak olduğunu fark ediyor.

  Bir oyuncak ayının içinde dirilen paranoyak bir bilim adamı ile rüyalarının kadını arasında kalan Thomas, düşe kalka, yarı zamanlı bir süper kahramanın heyecanlı ve tehlikeli kaderini keşfediyor.

  Zamana karşı bir yarışta, soluk kesen belirsizliği ve sarsan mizahıyla Thomas Drimm'in bu serüveninde, yediden yetmişe tüm okuyucuları büyüleyecek her şey var.

  Dünya'yı kurtarıyorum. Üstelik sadece çöpleri geri dönüşüme göndererek değil.

  Dışarıdan bakıldığında diğerleri gibi ortaokula gidiyorum. Ailevi problemlerim, fazla kilolarım var ve hemen hemen her şeyde beceriksizim.

  En azından kimse benden kuşkulanmıyor. Bu, işime geliyor, çünkü gizli bir hayatım daha var: İnanılmaz güçlerle ve yirmi sekiz yaşındaki yardımcımla beraber yarı zamanlı bir süper kahramanım.

  Delirdiğimi mi düşünüyorsunuz? Çıldırmamak için benim de ilk başta düşündüğüm buydu.Tüm bunlar sadece bir rüya... sanki. Sorun, gerçeğin ya da herkesin gerçek sandığının asıl kâbus olması. Ve bu kâbusu durdurabilecek tek kişi benim.
  Dünyayı Kim Kurtaracak
  Didier Van Cauwelaert
  Epsilon Yayınevi
  Fiyatı : 17,00 TL
  Mayıs 2018
  272 sayfa


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Ahidname Duası(Kıyamet Sıkıntılarından Kurtaracak ve Cennet Ehlinden Olmak İçin DUA )
 3. Dünyayı Güzellik Kurtaracak
 4. Dünyayı sarsan 50 gerçek
 5. Gez Dünyayı gör Konya"yı
 6. Kulu Dûnya ve Ahiret Hayatında Kurtaracak Ameller
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş