Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Vahşi Yaşam Büyük Kediler - Kolektif Vahşi Yaşam Büyük Kediler kitap özeti - Vahşi Yaşam Büyük Kediler kitap tanıtımı Hakkında Boyut , kültür hizmetlerine bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vahşi Yaşam Büyük Kediler - Kolektif

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vahşi Yaşam Büyük Kediler - Kolektif

  Vahşi Yaşam Büyük Kediler kitap özeti - Vahşi Yaşam Büyük Kediler kitap tanıtımı


  Hakkında

  Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVD'niz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Büyük Kediler'de; aslan, kaplan, çita, leopar, jaguar, puma, vaşak gibi hayvanların da içinde bulunduğu kedi familyası ile sırtlan familyası hakkında en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Büyük Kediler kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil bu ilginç hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşam Büyük Kediler DVD'sinde ise, büyük kedilerin sürülerinde hiyerarşiyi nasıl oluşturduklarını ve güzellikleriyle insanları büyüleyen leoparlar, kaplanlar ve evcil kedilerin gizemli davranışlarını izleyeceksiniz.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallery'nin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVD'leriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.


  Künyesi

  Kolektif
  Boyut Yayınları
  » Belgesel
  Fiyatı : 14,90 TL
  Mayıs 2018, 72 sayfa,


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar - Kolektif
 3. Vahşi Yaşam Deniz Kuşları - Kolektif
 4. Vahşi Yaşam Kör Avcılar - Kolektif
 5. ünlü vahşi yaşam fotoğrafçısı Beverly Joubert, Vahşi Yaşamdan Güzel Kareler, Vahşi Yaşam F
 6. Vahşi Kediler - Panter ve Jaguar - Wallpaper
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş