Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Vahşi Yaşam Deniz Kuşları - Kolektif Vahşi Yaşam Deniz Kuşları kitap özeti - Vahşi Yaşam Deniz Kuşları kitap tanıtımı Hakkında Boyut , kültür hizmetlerine bir

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Vahşi Yaşam Deniz Kuşları - Kolektif

  Sponsorlu Bağlantılar
  Vahşi Yaşam Deniz Kuşları - Kolektif

  Vahşi Yaşam Deniz Kuşları kitap özeti - Vahşi Yaşam Deniz Kuşları kitap tanıtımı


  Hakkında

  Boyut, kültür hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek; doğal hayatın kapılarını sizin için açıyor ve Vahşi Yaşam belgesellerini BBC Motion Gallery farkıyla evinize getiriyor. Üstelik 50 dakikalık DVDniz de kitapla birlikte sizin olacak. Heyecanlı bir dünyaya doğru yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

  Muhteşem Vahşi Yaşam kitaplarından Deniz Kuşlarında; penguenler, pelikanlar, martılar ve auk kuşlarıyla ilgili en önemli bilgiler yer alıyor. 72 sayfalık Deniz Kuşları kitabında, yaşam alanları, beslenme şekilleri, türlere özgü özellikleri ve yeryüzünde dağılımları da dahil deniz kuşları olarak adlandırılan hayvan türlerini tamamı renkli görseller eşliğinde tanıma imkanı bulacaksınız.

  Vahşi Yaşamın Deniz Kuşları DVDsinde ise, oldukça zor doğa koşullarında yaşayabilmek için savaşan hayvan türlerini tanıyacak, kuzgunların neden dünyada hayatta kalmayı en iyi başaran hayvanlar olduğunu öğrenip, penguenlerin ölümle nasıl dans ettiğini göreceksiniz.

  Vahşi Yaşam, alt türlerin sınıflandırıldığı grafikler, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz muhteşem renkli fotoğraflar ve illüstrasyonlarla desteklenmiş kolay anlatımlı kitabı ve BBC Motion Gallerynin olağanüstü görüntülerinin yer aldığı DVDleriyle, ailenizde herkesin hem keyifle okuyup hem de heyecanla izleyebileceği önemli bir kılavuz niteliğinde.


  Künyesi

  Kolektif
  Boyut Yayınları
  » Bilim
  Fiyatı : 14,90 TL
  Mayıs 2018, 72 sayfa,


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Vahşi Yaşam Tehlikeli Etoburlar - Kolektif
 3. Vahşi Yaşam Büyük Kediler - Kolektif
 4. Vahşi Yaşam Kör Avcılar - Kolektif
 5. yahşi cazibe müziği, vahşi cazibe şarkı sözü, vahşi cazibe şarkısı, vahşi cazibe müziği sö
 6. ünlü vahşi yaşam fotoğrafçısı Beverly Joubert, Vahşi Yaşamdan Güzel Kareler, Vahşi Yaşam F
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş