Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

sevgi liler gününe özel: en güzel aşk romanları , sevgi liler günü hediyesi , sevgi liler günü , aşk romanları Sevgi liler gününe özel: En

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  sevgililer gününe özel: en güzel aşk romanları, sevgililer günü hediyesi, sevgililer günü, aşk romanları

  Sponsorlu Bağlantılar
  sevgililer gününe özel: en güzel aşk romanları, sevgililer günü hediyesi, sevgililer günü, aşk romanları

  Sevgililer gününe özel: En güzel aşk romanları

  Sevdiğinize aşkınızı ilan etmenin en güzel yolu aşkı en iyi anlatan kitaplardan birini hediye etmek…


  Aşk romanları, aşk öyküleri, aşkı anlatan mektuplar, aşk şarkıları… Hepimizin hayatının vazgeçilmezleri… Seviyoruz aşkı anlatan kitaplar okumayı, aşkı anlatan filmler izlemeyi.

  Bu sevgililer gününde biraz aşk’tan söz etmeye ne dersiniz? O zaman, sevgilinize Sevgililer Günü’nde aşkı en iyi anlatan roman ya da öykü kitaplarından birini hediye edin!
  Aşk
  Elif Şafak / Doğan Kitap
  Elif Şafak’ın çok satanlar listelerini aylarca meşgul eden ve halen listelerin başında yer alan kitabı, unutulmaz aşk romanları arasındaki yerini aldı bile.

  Ella Rubinstain adlı Amerikalı bir ev kadınının A. Z. Zahara adlı tanınmamış bir yazarın tasavvuf felsefesini konu alan tarihi romanını değerlendirmek üzere başladığı serüven, onu dünyevi aşkı keşfetmek adına zorlu ve tehlikeli bir yolculuğa çıkarırken, bizi de okuyucu olarak Zahara’nın kitabından Mevlana ile Şems’in ilahi aşklarına götürüyor.

  Kolera Günlerinde Aşk
  Gabriel Garcia Marquez / Can Yayınları
  Bırakılmış bir sevgilinin, yeniyetmelik yıllarından başlayarak yaşlılığın alacakaranlığına dek süren yarım yüzyıllık aşkının öyküsünü anlatıyor Gabriel Garcia Marquez.

  19. yüzyılın 20. yüzyıla dönüştüğü bir zaman dilimini kapsayan bu bitmeyen aşkın gerisinde, çağdaşlaşma çabası içindeki bir toplumun saçmalıkları da yazarın ince alay süzgecinden geçiyor.


  Masumiyet Müzesi
  Orhan Pamuk / İletişim Yayınları
  Nobel ödüllü yazarımız Orhan Pamuk’un “Hayatımın en mutlu anıymış, bilmiyordum” sözleriyle başlayan Türk filmi tadındaki romanı, yalnız aşk hakkında değil, evlilik, arkadaşlık, cinsellik, tutku, aile ve mutluluk hakkındaki bütün düşüncelerinizi derinden etkiliyor.

  1975’te bir bahar günü başlayıp günümüze kadar gelen İstanbul’lu zengin çocuğu Kemal ile uzak ve yoksul akrabası Füsun’un hikayesi, insan ruhunun derinliklerindeki fırtınaları hissettirme gücüne sahip.


  Son Mektup / Bir Aşk Hikayesi
  André Gorz / Ayrıntı Yayınları
  Hayatları boyunca yeryüzündeki haksızlıklar karşısında yol arkadaşlığı da yapan Gorz ve Dorine, Dorine’nin uzun yıllar süren acı verici, geri dönüşsüz hastalığının ardından radikal bir karar alırlar ve kendi hayatlarına son verme haklarını kullanırlar. Böylece Gorz’un sevgili karısına yazdığı son mektupta söylediği gibi “diğerinin ölümünden sonra yaşamak” zorunda kalmayacaklardır.

  “Yakında 82 yaşında olacaksın. Boyun altı santim kısaldı, olsa olsa 45 kilosun ve hala güzel, çekici, arzu uyandırıcısın. 58 yıldır birlikte yaşıyoruz ve ben seni her zamankinden çok seviyorum” diye başlayan mektubu gözünüzde iki damla yaşla bitirirken, sevginin yüceliğine hayran olacaksınız.


  Aşk Köpekliktir
  Ahmet Ümit / Doğan Kitap
  Ahmet Ümit, “Aşk, imkansızı ümit etmektir”i anlatıyor kitabında. Bir taraftan da aşkın göz kamaştıran yanılsamasını, muhteşem bencilliğini, karanlık cesaretini, görkemli yıkıcılığını…

  10 öyküden oluşan kitapta aşk, kimi zaman kanlı bir cinayet için kafi delil oluyor, kimi zaman bir mucize, kimi zaman çözümsüz bir problem, kimi zaman bir ütopya, çoğu zaman da köpeklik.


  Ne Güzel Bir Hiçlikti Aşk
  Neslihan Acu / Epsilon Yayınları
  Neslihan Acu, romanda uyumsuz bir adamla saplantılı bir genç kızın aykırı aşk hikayesini anlatıyor. Düzene başkaldırdığı için acımasızca cezalandırılanlardan biridir Tarık. İdeallerini ve masumiyetini yitirdiği noktada küçük sahtekarlıklara, çıkar ilişkilerine bırakır kendini. Derken Aysel çıkar ortaya.

  Bir tarafta kendini tutkulu bir aşka sorgusuz sualsiz teslim eden kız, diğer tarafta onun bu bağlılığını karanlık dünyasının çıkarları için kullanmaktan hiç çekinmeyen erkek...


  Yeni Moda Aşklar
  Ayşe Kilimci / Altın Kitaplar
  Masalsı diliyle yoğurduğu öykülerinde birbirinden farklı kahramanlarına şaşırtıcı aşk tarifleri yaptıran Ayşe Kilimci, bir kahramanının ağzından “Aşk, komutanım, dellenmektir, arz ederim!” derken, bir diğerinden, “Anarşinin Allah’ı, kendine hükümsüzlük, amenna onursuzluk” diye tanımlıyor aşkı.

  Farklı toplum kesitlerinden aşk fotoğraflarının yer aldığı bu kitaptaki öyküler, aşkın her halini anlatıyor.


  Aynada Aşk Vardı
  Duygu Asena / Doğan Kitap
  Üç kuşak kadın; anneanne, kız, torun etrafında gelişiyor romanın konusu. Nilüfer, Berlin'de Hitler'i dinliyor; Nilgün, Ay'a inen astronotları izliyor; Nil, Sting konserinde. Üçü de aşık...

  Aşkların kimi acılı, kimi gülünç, kimi mantıklı… Kimi zaman güldüren, kimi zaman kızdıran, kimi zaman hüzünlendiren taraflarıyla Duygu Asena, sizi romanın içine çekiyor.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Sevgililer günü ile ilgili mesajlar,Sevgililer günü smsleri,Sevgililer günü mesajları,Sevg
 3. 2018 Sevgililer Günü Hediyesi Jumbo, Sevgililer Gününde Evinizde Jumbo Şıklığı, Sevgililer
 4. Sevgililer Gününe Özel Mesajlar 2, Sevgililer Günü Sms Mesajları, Sevgililer Günü Kutlama
 5. Senle Nice Sevgililer Gününe Aşkım, Türkçe Sevgililer Günü Kartları, Türkçe Yazılı Sevgili
 6. Sevgililer Gününe Özel Çalışma, Sevgililer Günü Kartları, 14 Şubat Sevgililer Gününe Özel
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş