Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Belçika'nın başkenti Brüksel'de 2009 yılında yaşanan olay şöyle gelişti: 48 yaşındaki Patricia Lefranc , bir apartmanda temizlik görevlisi olarak çalışırken , aynı binada yaşayan Richard

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  BuRnu EriYen KaDıN..

  Sponsorlu Bağlantılar
  Belçika'nın başkenti Brüksel'de 2009 yılında yaşanan olay şöyle gelişti: 48 yaşındaki Patricia Lefranc, bir apartmanda temizlik görevlisi olarak çalışırken, aynı binada yaşayan Richard Remes (57) adlı evli bir adamla tanıştı.

  İlişkileri bir süre devam ettikten sonra Lefranc ayrılma kararı aldı. Bu karara öfkelenen adam, asansörün önünde pusu kurup beklemeye başladı ve tam Lefranc'ı kata getiren asansörün kapısı açıldığı anda, elindeki sülfürik asidi kadının yüzüne ve vücudunun üst bölümüne serpti.

  3 AY KOMA, 86 OPERASYON

  O anda büyük bir acıyla sarsılan kadın ölümle burun buruna geldi ve komşuları tarafından güçlükle hastaneye kaldırıldı. Yüzü ve vücudu çok ciddi bir biçimde asitle yanan kadın 3 ay boyunca komada kaldı.

  1 Aralık 2009'da düzenlenen bu korkunç saldırının açtığı yaraları kapatmak için talihsiz kadına tam 86 cerrahi operasyon yapıldı ancak gelinen noktada hasar çok ciddi bir şekilde izlerini koruyor. Öyle ki, yüzüne atılan asidin etkileri sürdüü için, Lefranc'ın erimeye devam eden burnunun yakın bir zamanda tamamen protez bir burunla değiştirilmesi gerekiyor.

  'OĞLUMUN ARKADAŞLARI ALAY EDİYOR'

  Belçika'nın başkenti Brüksel'de görülmeye başlanan davanın ilk duruşmasına avukatıyla birlikte gelen Patricia Lefranc, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Mahkemeyi, onun beni öldürmeye çalıştığına ikna etmeyi amaçlıyorum. O benim hayatımı mahvetti. Sadece işkenceye varan bir saldırıdan değil, adam öldürmeye teşebbüsten de yargılanacağını umut ediyorum. Sokakta insanlar beni görünce kaçıyor. Oğlumun okul arkadaşları görünüşümle alay ediyor" diye konuştu.

  POSTA İNTERNET

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Suda eriyen enzimler
 3. Dana burnu insanı sokar mı
 4. Kibirlinin burnu, Kibirlinin Burnu Hikayesi, Çocuk Masalları
 5. Kırklareli kadın giysileri, Kırklareli kadın kıyafetleri,Kırklarelinin kadın giyimi,Kırkla
 6. Dünyadaki Tek Kadın Papa, Kadın Papa Joan'ın İnanılmaz Öyküsü, Dünyadaki Papa Sıralamasınd
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Uf...
  Yazık ya... 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 10. Evet kötü bir durum, Allah kimseyi bu gibi durumlara düşürmesin..


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş