Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbulda At Binme , İstanbulda At Binme Yerleri , İstanbulda At Binmek İstanbulda At Binme Adresleri bilgileri Ferhatbey Binicilik (0216) 312 80 38 Ferhatbey Binicilik
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 22      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İstanbulda At Binme Yerleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  İstanbulda At Binme,
  İstanbulda At Binme Yerleri,
  İstanbulda At Binmek

  İstanbulda At Binme Adresleri bilgileri

  Ferhatbey Binicilik
  (0216) 312 80 38
  Ferhatbey Binicilik
  Turgut Özal Bulvarı 140, Taşdelen
  Binicilik eğitimleri, pazartesi hariç, haftanın her günü saat 10.00 ile 21.00 arasında diplomalı iki hoca tarafından veriliyor. Küçük binici adayları için pony eğitimi de var. Bir betonarme kapalı manej, bir çadır kapalı manej, bir açık manejde biniciler at koşturuyor. Ders başına biniş ücretinin saati büyükler için 50, küçükler için 40 YTL. Attan ayrı vakit geçirmek için kafe ve restoran gibi sosyal tesisler de var ama en cazibi her türlü binicilik malzemesi bulabileceğiniz butikte takılmak. Limitsiz biniş hakkı sağlayan aylık paket 500 YTL.

  Galatasaray Binicilik Kulübü
  (0212) 285 23 13
  Galatasaray SK | Resmi İnternet Sitesi
  Maslak Binicilik Tesisleri Üç Yol Mevkii, Maslak
  Pony Club'da değişik boy ve cinsteki 25 adet okul atıyla eğitim veriliyor. Yabancı lisanlarda ders almak isteyenlere, özellikle yabancı uyruklu öğrencilere, İngilizce, Fransızca ya da Almanca binicilik eğitimi verilebiliyor. Kulübün eğitmen kadrosu genç kadın öğrencilerden oluşuyor.

  Göçmen’s Ranch
  (0212) 202 78 29
  Göçmen's Ranch Binicilik Tesisleri
  Zekeriyaköy, Sarıyer
  Orman içinde 300 dönüm arazi üzerine kurulu tesisin iki açık, iki kapalı maneji bulunuyor. Beş yaştan itibaren her yaşa ve seviyeye uygun eğitim programları arasında dresaj, üst seviyede binicilik, engel atlama, orman turları yer alıyor. Ayrıca at alış, satış ve bakım hizmetleri gerçekleştiriliyor. Burası aslında yıllar önce süt üretmek üzere kurulmuş gerçek bir çiftlik. Bunu en iyi Ranch’s Cafe’nin köy kahvaltılarında ve mini hayvanat bahçesinde hissedebilirsiniz.

  Göllü Binicilik
  (0216) 433 33 96
  Göllü Binicilik
  Göllü Köyü, Beykoz
  Açık ve kapalı birer maneji olan Göllü Binicilik’te her yaştan binicilere özel hocalar tarafından her seviyede ders veriliyor. Özel gruplar için özel ders programları da düzenleniyor. Riva Deresi ve ormanın birleştiği noktada konuşlanan tesiste arazi binişlerinin tadı başka.

  International K9&Horse Club
  (0212) 857 80 16
  International K9 Horse Club / Sevgi ve guvenin tek adresi / binicilik dersi, at pansiyon
  Karaağaç Köyü Hazerfen Havaalanı Yolu Hadımköy, Büyükçekmece
  Bir açık, bir kapalı maneje sahip başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar binicilik dersleri veriliyor. 4-6 yaş arası çocuklara at üzerinde gezinti yapılarak binicilik sporu tanıtılıyor. Yedi yaştan itibarense binicilik dersleri seviyeler halinde veriliyor. Temel eğitimini tamamlamış biniciler engel atlama ve dresaj disiplinlerinde branşlaşıyor.

  İstanbul Atlıspor Kulübü
  (0212) 276 20 56
  istanbul atlı spor kulübü
  Maslak Binicilik Tesisleri Maslak Üç Yol Mevkii, Maslak
  İstanbul Atlıspor Kulübü, 1956 yılında Maslak'ta kurulmuş köklü bir kulüp. 40 dönümlük arazide iki kapalı, iki açık manej ve bir kapalı pony maneji var. Elbette minik biniciler için. Burada Pony eğitimi üç yaşında başlıyor. Sanat galerisi, restoran ve lokalleriyle sosyal hayatı oldukça canlı. Kulüp dâhilinde açılacak bir at hastanesi de proje aşamasında.

  İstanbul Binicilik Kulübü
  (0216) 484 47 80
  - istanbulbinicilik
  Turgut Özal Bulvarı 227, Taşdelen
  Her yaştan binicilere akademik eğitim sunan İstanbul Binicilik Kulübü’nde bir açık, iki kapalı biniş alanı var. 4-12 yaş arası çocuklar için pony’lerle binicilik eğitimi veriliyor. Eğitimin yanı sıra at pansiyon hizmetleri ile paintball ve trekking imkânları da mevcut. Anadolu yakasının ormanlarına düzenlenen 45 dakikalık ya da iki saatlik atlı arazi gezilerinde, Kadıköy’ün, Adalar’ın ve Marmara Denizi’nin manzarası takipçiniz. Ancak bu gezilere katılmak için ata binmeyi bilmeniz gerekiyor. Biraz dersten sonra neden olmasın?


  Kemer Golf & Country Club
  (0212) 239 77 70
  Kemer Country
  Uzunkemer Mevkii Göktürk Beldesi, Kemerburgaz
  KG&CC, Balkanların en büyük kapalı manejine sahip binicilik kulübü, Avrupa’nın sayılı kulüpleri arasına girecek imkânlara sahip. Bu özellikleriyle de yerli-yabancı pek çok turnuvaya ev sahipliği yapıyor. Binicilik kulübü üyeleri, kapalı manej, iki antrenman maneji, açık yarışma maneji ve ısınma manejinden, Belgrad Ormanı’na giden atlılara özel yoldan, 300 ahır bölmesinden, padoklardan, 24 saat binicilik bakım hizmetinden yararlanabiliyorlar. Pony Club, dört yaş üzeri minik binicilere açık.

  S Uluslararası Binicilik Merkezi
  (0212) 323 21 00
  S Binicilik - S Uluslararasi Binicilik Merkezi
  İstinye Yokuşu Tepeüstü Sokak 1, İstinye
  Mimar Brigitte Weber tarafından tasarlanan merkez iki farklı tesisten oluşuyor. 2005 yılında açılan birinci tesis, 4000 metrekare açık, 3500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu. Bu tesiste bir açık, bir kapalı manej bulunuyor. 2007’de açılan ikinci tesiste 4000 metrekarelik açık manejin yanı sıra 700 metre uzunluğunda bir egzersiz pisti var. Toplam 56 ahırıyla atların krallar gibi ağırlandığı, her tür bakımının itinayla yapıldığı merkezde her perşembe günü çalışma parkurları düzenliyor. Çalışma parkurlarına katılım sınırlı, önceden kayıt yaptırmazsanız yer bulamayabilirsiniz. Belki de bu bahaneyle Saddle Club'ta bir kadeh şarabın tadını çıkarabilirsiniz.

  Sırapınar Country Club
  (0216) 435 53 60
  www.sirapinarbinicilik.com
  Araba Geçit Mevkii Sırapınar Köyü, Ömerli
  Şehir merkezine yarım saat uzaklıktaki Sırapınar Country Club’da kurs programları yaş, vücut özellikleri ve binicilik sporuna yatkınlık göz önüne alınarak hazırlanıyor. Bir açık bir de kapalı manej var. Misafir atlara pansiyon hizmeti de veriliyor. 40 dakikalık ders ücreti 50 YTL, 15 dakikalık pony binişi 20 YTL. Arazi binişleri ise 100 YTL.

  Sipahi Ocağı
  (0212) 276 22 21
  sipahiocagi.com
  Üç Yol Mevkii, Maslak
  1913 yılında kurulan Sipahi Ocağı, Türkiye’nin ilk sivil binicilik kulübü. Binicilik tarihimizde ve kültürümüzde önemli yeri var. Kulüpte 50 YTL ödeyerek bir kez ata binebiliyorsunuz. Ama düzenli bir biniciyseniz paketlerden faydalanabilirsiniz. 5 biniş içeren sarı paket 200, 10 biniş içeren kırmızı paket 350 ve 20 biniş içeren mavi paket 650 YTL.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Adananın Tarihi Yerleri, Özellikleri (Ören Yerleri)
 3. İstanbulda Sünnet Yapan Hastaneler, İstanbulda Hangi Hastaneler Sünnet Yapıyor
 4. İstanbulda Gidilecek Yerler, İstanbulda nerelere gidilir
 5. Mersinin içelin Tarihi Yerleri, mersinin tarihi yerleri, mersinin tarihi eserleri ,içel ta
 6. İstanbulda ne yenir ne içilir,İstanbul yeme içme,İstanbul yemekleri,İstanbulda yemek mekan
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş