Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

acı biber yanması nasıl ve neyle geçer , acı biber yanmasına ne iyi gelir çöüzmü lazım bana Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın Mide Yanmasına Ne
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Misafir Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Acı Biber Yanmasına Ne İyi Gelir

  Sponsorlu Bağlantılar


 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Acı Biber Yanması Nasıl Geçer

  Acı biber, insanların ağızlarını yaksa dahi neredeyse bir çoğunun vazgeçemediği bir besindir. Acı ya da tatlı fark etmeksizin kullanımı söz konusudur. Ancak bazı durumlarda, ciddi anlamda sıkıntılara da yol açtığı görülmektedir. Bunlar ağzın (dilin-damağın) fena halde yanmasıyla birlikte aynı zamanda midenin de ciddi zarar görmesine yol açmaktadır.

  Ağzınızın biberden kaynaklı yanma durumlarında, tüketilen suyun pek bir işe yaramadığını sizlerde fark etmişsinizdir. Bunun nedeni, yağın su ile hiçbir şekilde karışamamasıdır. Yağ nereden çıktı diye soracak olursanız da; biberin yakıcılık veren maddesinin yağ olduğunu dile getirebiliriz. Peki ya acı biber yanmasına ne iyi gelir? Evet, ilk olarak ekmekle olaya başlayabiliriz. Acının bastırılması için kesinlikle ekmek tüketmek gerekmektedir. Bunun yanı sıra; süt, ayran ve yoğurt ile de acı biberin yakma duygusunu bastırabilmeniz mümkündür.

  Eğer ki sorununuz midenize kadar işlediyse; işte orada doktorlarımız devreye girmektedir. Unutulmamalıdır ki, acı biber bir yerden sonra ‘’reflü’’ denen mide rahatsızlığına yol açmakta ve insanı ciddi anlamda sıkıntılara sokmaktadır. Bunun için de doktor tavsiyeleri alınması gerektiği unutulmamalıdır.

  Forumlord 3. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş