Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Guiness Rekorları giren dünyanın en yaşlı yapışık ikizleri Maureen Galyon 1951'de doğum yaparken ikiz çocuk sahibi olmayı geçin yapışık ikiz anne si olmayı aklından bile

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Guiness Rekorları giren dünyanın en yaşlı yapışık ikizleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Guiness Rekorları giren dünyanın en yaşlı yapışık ikizleri


  Maureen Galyon 1951'de doğum yaparken ikiz çocuk sahibi olmayı geçin yapışık ikiz annesi olmayı aklından bile geçirmiyordu. Birbirine gövdeden yapışık olan bebekleri doktorlar nasıl ayıracaklarını düşünürken, çocukların uzun süre yaşamayacağı düşünülüyordu. Şu an 57 yaşında olan Ronnie ve Donnie dünyanın en yaşlı yapışık ikizi ve birlikte hayata tutunmayı öğrenmişler.

  Ölüm günleri yaklaştıkça ikiz, evinin kapısını nasıl yaşadıklarını görüntülemek isteyen bir belgesel ekibine açtı ve sıra dışı hayatlarını nasıl yaşadıklarının sırlarını anlattı. Ronnie ve Donnie'nin küçük kardeşi Jim: “Birlikte hareket ettirmeleri gereken dört bacakları ve dört kolları var ve bunu yapmaları yıllar boyu süren alıştırmalarla oldu.” Diyor ve ekliyor: “Hareket etmek istedikleri zaman birbirlerine bakıyorlar. Telepati değil ama harmoni içinde hareket ediyorlar.” “Ayda bir kere en sevdikleri yemek için dışarı çıkıyorlar ve herkes onları normal karşılıyor.”

  İkisinin de ayrı eşyaları, varlıkları var. Benzer görünselerde iki ayrı tarz var ve kişiselliklerini korumak çok önemli.” İkisinin de aynı kişisel zevkleri var ve bazen kavga ediyorlar. Jim bir keresinde televizyon nedeniyle yaptıkları bir kavga yüzünden Ronnie'nin gözünün morardığını söyledi. “Birbirlerine çok kızsalarda kavga edince ayrı odalara gitme gibi birşey söz konusu değil. Çok kızsalar da hemen kavga etmiyorlar. İkizin hayatta en çok istedikleri şeylerden birisi de bebek sahibi olmak. Ancak doktorları bunun imkansız olduğunu çünkü ayrı ciğer ya da mideleri olsa da tek bir üreme organına sahip olduklarını söylüyor.Bugünlerde yaşadıkları bir sorun ise kilo problemi. Aşırı şişman olan ikiz ayakta sadece sınırlı bir süre kalabiliyor.

  Hayatlarının ilk 29 ayını bir hastanede bakım altında geçirmişler. Yaşları gelince ailesi okula göndermiş ancak diğer öğrencilerin dikkatini dağıtmaları gerekçesiyle okuldan atılmışlar. Babaları ikizi garip şovlara çıkartması için teklifler gelmiş ancak ilk zamanlarda bu istekleri red etse de diğer çocuklarıyla beraber geçim sıkıntısı nedeniyle bu isteği sonradan kabul etmeye başlamış. Ronnie ve Donnie artık hayatlarının sonuna gelmiş olsalar da pişmanlıkları yok ve mutlu bir hayat sürdürdüklerine inanıyorlar. Ronnie: “İnanışımız şu: Tanrı bizi ayırsın. Ameliyata gerek kalmadan bizi ayırsın...


  Yapışık ikizler anne olmak istiyor

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yarım Kaşık Duvara Yapışık Bilmecesinin Cevabı Nedir
 3. Dünyanın Hareketleri ve Sonuçları Nelerdir, Dünyanın Yıllık Hareketi ve sonuçları,Dünyanın
 4. Hayvanlar Ve Rekorları, Bu Hayvanlar Rekorlarıyla Ünlü, Farklı Hayvan Cinsleri Ve Rekorlar
 5. En Yaşlı Canlı Kim
 6. Memeli Hayvanlardaki Yaş Rekorları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş