Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

ÇILGIN MİMAR YERALTI SARAYI YAPTI!.. Hollandalı ünlü mimar İsviçre'deki Alp dağlarının eteklerine Yüzüklerin Efendisi filminin sevimli karakteri Hobbitlerinin evlerine benzeyen bir yeraltı sarayı yaptı. Hobbitlerin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çilgin mİmar yeralti sarayi yapti!..

  Sponsorlu Bağlantılar
  ÇILGIN MİMAR YERALTI SARAYI YAPTI!..

  Hollandalı ünlü mimar İsviçre'deki Alp dağlarının eteklerine Yüzüklerin Efendisi filminin sevimli karakteri Hobbitlerinin evlerine benzeyen bir yeraltı sarayı yaptı.

  Hobbitlerin şirin evlerini bilenler bilir. Yuvarlak kapı ve pencereler, çatıda çimler, toprağa gömülü bir ev ve tatlı tatlı tüten bir baca. İsviçre’nin Vals köyünde bulunan ilginç ev ise adeta parayı vuran bir hobbit nasıl bir ev yapardı sorusunun cevabı olmuş.

  Ufak bir yamacın oyulmasıyla inşa edilmiş olan yapının planlarını SeARCH ve Christian Muller Architects birlikte hazırlamış.  Hollandalı ünlü mimar İsviçre'deki Alp dağlarının eteklerine Yüzüklerin Efendisi filminin sevimli karakteri Hobbitlerinin evlerine benzeyen bir yeraltı sarayı yaptı.Eşi bulunmayan bu ilginç ev şimdiden çok sayıda gazete ve dergiye haber oldu.
  İŞTE O İLGİNÇ EV..  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Yeralti Sulari Ve Kaynaklar, Yeralti Sulari Ve Kaynaklarının özellikleri
 3. Paylaş Facebook Twitter Google


 4. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş