Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Mahallenin Şişman Çocukları Küçükken mahallede en korkulan çocuk lar hep şişman olanlardı belki sizi hayatları b oyun ca dövemeyeceklerdi ama her zaman sizi dövebileceklerini size

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Mahallenin Şişman Çocukları

  Sponsorlu Bağlantılar
  Mahallenin Şişman Çocukları

  Küçükken mahallede en korkulan çocuklar hep şişman olanlardı belki sizi hayatları boyunca dövemeyeceklerdi ama her zaman sizi dövebileceklerini size hissettirirlerdi. Sizin bunu öğrenmenizin en kolay yolu ona sataşmanız ve bunun karşısında onun alacağı tutumu görmenizdi burada olayın sizin lehinize veya aleyhinize gelişmesi bu blöfü ne kadar iyi gösterebildiğiniz ve karşı tarafın bu blöfünüze karşılık nasıl bir hamle yaptığını görmenizdi. Zaman geçti şişman çocuklar unutuldu ama bir insanın mahallesi memleketi ise orada unutulmayacak şey şişman çocuklardır.


  Şimdi ise mahallenin şişman çocukları yine sahnede aslında bizim herkese hallettik dediğimiz ama halletmediğimiz şu meşhur şişman çocuklar.

  Bu sorunun halledilmesi yıllar önce olmalıydı ama biz her zamanki gibi bunları da halının altına süpürdük, ne kadar görmezden gelsekte halı ayaklarımızın altında.

  Peki, bu kez ne yapacağız yine olayları erteleyecek ve halının altına mı süpüreceğiz yoksa bu kez aslında başkası için görmezden geldiğimizi kendimizi bile inandırdığımız sorunun aslında kendimiz için olduğunun farkına mı varacağız?

  Birileri her zaman şişman çocukları kullandı ve bizleri de hala “oraya gitmeyin orada şişman çocuklar var” diye mi korkutacaklar?


  Onlar değiller mi bizim korkularımızla yüzleşmeleri en büyük korkuları olanlar. Sanırım artık herkesin elini taşın altına sokma zamanıdır en azından kimin elinin taşın altına sokmadığını görme zamanıdır ancak böyle yaparak kimin yanımızda kimin karşımızda olduğunu net bir şekilde görebiliriz belki böyle yaparak gücümüzün de farkına varabiliriz.  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Şişman Kelimesinin Zıt Anlamlısı Nedir
 3. Şişman obezite resimleri
 4. Anne babaların çocukları sevmesi, çocukları ne kadar mutlu etmektedir?
 5. Dünyanın En Şişman Hayvanları Resimleri, En Şişman Hayvanlar,Dünyanın En Kilolu Hayvanı
 6. Şişman Çocuklarda Taş Riski
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş