Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Apartmanda Çatısı hakkında , apartman ortak kullanım alanları , Apartmanda Çatı Kullanımı hakkında bilgi Apartmanda Çatı Kullanımı MADDE 16 - Kat malikleri anagayrimenkulün bütün ortak

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Apartmanda Çatı Kullanımı

  Sponsorlu Bağlantılar
  Apartmanda Çatısı hakkında,apartman ortak kullanım alanları,Apartmanda Çatı Kullanımı hakkında bilgi

  Apartmanda Çatı Kullanımı

  MADDE 16 - Kat malikleri anagayrimenkulün bütün ortak yerlerine, arsapayları oranında, ortak mülkiyet hükümlerine göre malik olurlar. Kat malikleri ortak yerlerde kullanma hakkına sahiptirler; bu hakkın genelkömürlük, garaj, çatı,teras, çamaşırhane ve çamaşır kurutma alanları gibiyerlerdeki ölçüsü, aksine sözleşme olmadıkça, her kat malikine ait arsa payı ile oranlıdır.

  MADDE 19 - Kat malikleri, anagayrimenkulün bakımına ve mimari durumu ile güzelliğini ve sağlamlığını titizlikle korumaya mecburdurlar.

  Kat maliklerinden biri, bütün kat maliklerinin rızası olmadıkça, anagayrimenkulün ortak yerlerinde inşaat,onarım ve tesisler, değişik renkte dış badana veya boya yaptıramaz. Kendi bağımsız bölümünde ise ana yapıya zarar verecek nitelikte onarım, tesis ve değişiklik yapamaz. Tavan, taban veya duvar ile birbirine bağlantılı bulunan bağımsız bölümlerin bağlantılı yerlerinde, bu bölüm maliklerinin ortak rızasıile anayapıya zarar vermeyecek onarım, tesis ve değişiklik yapılabilir.

  Her kat maliki ana gayrimenkule ve diğer bağımsız bölümlere, kusuru ile verdiği zarardan dolayı diğer kat maliklerine karşı sorumludur.

  alıntı


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Apartmanda Soba Kullanımı
 3. Apartmanda Otopark Kullanımı
 4. Apartmanda Çatı Yönetmeliği
 5. Apartmanda Asansör Kullanımı
 6. Apartmanda Adsl Kullanımı
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş