+ Yorum Gönder
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1
Külotlu çorap modelleri Külotlu çorap modelleri arasında birçok model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Külotlu çorap modelleri arasında , kalın çoraplar , dantel li çoraplar ,
 1. #1
  ddeniz
  Yeni Üye


  Külotlu çorap modelleri

  Külotlu çorap modelleri

  Külotlu çorap modelleri arasında birçok model ve renk seçeneği bulunmaktadır. Külotlu çorap modelleri arasında, kalın çoraplar, dantelli çoraplar, ince çoraplar, fileli çoraplar gibi birçok külotlu çorap modeli bulunmaktadır. Külotlu çorap modelleri renk sınırı sınırsızdır. Külotlu çoraplarda, özellikle trend modeller yer almakta ve modern çoraplar kıyafetlerde belirleyici olmaktadır. Belirleyici olmaları nedeni ile aslında kıyafeti gösteren modeller olması külotlu çorabı vazgeçilmez kılmaktadır.

  Külotlu çorap modelleri-k-lotlu-orap-modelleri2.jpg


  Külotlu çorap kadınlar için vazgeçilmez ürünlerden biridir. Vazgeçilmez olması belirleyici olmalarıdır. Özellikle modern bir mini etekle birlikte özellikle ince değil çok kalın bacağı göstermeyen tarzda külotlu çorapların giyilmesi daha modern bir görüntü verirken aynı zamanda özellikle abiye bir kıyafette de ince külotlu çoraplar vazgeçilmezdir.

  Külotlu çorap modelleri-k-lotlu-orap-modelleri3.jpg

  Desenli külotlu çoraplar, fileli çoraplar, yine birçok kıyafeti tamamlayıcı tarzdadır. Külotlu çoraplar arasında, kendinden desenli olmalarının yanında ayrıca taşlı olan modellerde mevcuttur. Taşlı olan modellerde yine abiye ve fantezi giyimde sıklıkla kullanılmaktadır. Külotlu çorap bayan aksesuarları içerisinde önemli bir ayrıntıdır. Özellikle ve sadece bayanlar tarafından kullanılmaktadır.

  Külotlu çorap modelleri-k-lotlu-orap-modelleri.jpg

  Birçok özelliği bulunan külotlu çoraplar özelikle yapıları ile de alım gücünü düşürür veya yükseltir. Kaliteli ürünler kullanmak istiyorsanız ve hijyen konusuna önem veriyorsanız o halde, özellikle belli başlı markalar adı altında üretimi gerçekleştirilen külotlu çorapları kullanmanız faydalı olacaktır. Külotlu çoraplar biçimleri ve iplikleri gereği de birbirinden ayrılırlar. Dokunuşu yumuşak ve hassas olmalılardır.

  Külotlu çorap modelleri-k-lotlu-orap-modelleri1.jpg

  Özellikle 60 denye ye kadar kalınlıkları bulunan bir bacak giysisidir. Denye özellikleri çorapların incelikleri ve kalınlıklarını gösterir. Külotlu çoraplarda denye farklılıkları kıyafetle de bütünleştiğinden dolayı kıyafet seçimlerinde de özellikle nasıl bir çorap giyileceği konusuna dikkat edilmeli ve en doğru çorap giyilmelidir. Her kıyafet her çorapla birlikte kullanılmaz ve dolayısı ile külotlu çorap önemli bir ayrıntıdır.
  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Basit Çorap Örme, Örgü Çorap Modeli Yapılışı, Anlatımlı Örgü Çorap, Elişi Çorap Modeli, Ço
 3. 2018 Şık Çorap Modelleri Renkli Çorap Tasarımları
 4. Çorap ve Eldivenden Bebek yapımı, Çorap ve Eldivenden Kukla Yapımı, Çorap ve Eldiven Kulla
 5. 2018 Bayan Çorap Modelleri – Dizüstü Çorap Modelleri
 6. Dövmeli Çorap Modası, Dövme Desenli İnce Çoraplar, Dövmeli Şık İnce Çorap Modelleri
+ Yorum Gönder
Şuanki Zaman: 07:06.
  5651 Sayılı Kanun'un 8.Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre Sitemizdeki Üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.

Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.