Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kızıl saçlı bayanlar için makyaj önerileri Kızıl saçlı bayanlar için makyaj önerileri , kızıl , far , cilt , fondöten , allık , ruj ,

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kızıl saçlı bayanlar için makyaj önerileri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kızıl saçlı bayanlar için makyaj önerileri
  Kızıl saçlı bayanlar için makyaj önerileri, kızıl, far, cilt, fondöten, allık, ruj, kadın, güzellik, makyaj  Çarpıcı gözler için
  Cezbedici kızıl saçlarınız o kadar dikkat çekiyor ki, gözlerde boz kahve gibi daha doğal renkler kullanmak sizin için doğru seçim olacak. Rengin doğal olması, sıkıcı olması anlamına gelmez. Kestane, bej, altın sarısı, bal, kiremit, kızıl kahve ve kuru üzüm renklerini denemekte fayda var. Bunun yanında kahve ve şeftalinin de farklı tonlarını kendinize yakıştırabilirsiniz.

  Önemli bir öneri: Eğer buğulu bakışlar yaratmak istiyorsanız, siyah far kullanmak yerine siz yine kahve tonlarını tercih edin.

  Mermer gibi bir cilt için
  Yüzünüzün belirli bölgelerine dağılmış minik çiller olabilir. Hatta onları gizlemek için fondöten ya da kapatıcı seçeneklerini tercih etmek durumunda kalıyor olabilirsiniz. Çilleriniz olsun ya da olmasın, bağlı kalmanız gereken tek kural seçtiğiniz fondötenin cilt renginizi değiştirmiyor olması.

  Önemli bir öneri: Seçeceğiniz fondöten öncelikle cilt renginize ve cilt tipinize uygun olmalı. Eğer çiller varsa, onları gizlemeye çalışmak gibi bir hataya düşmeyin çünkü bu cildin düzensiz bir renk almasını sağlar.

  Biraz kırmızılık da yanaklara
  Kiremit rengi ve kızıl kahve tonlar, sıcak saç rengi ve cilt tonunuzla muhteşem uyum sağlayacak. Tekrar hatırlatalım, saçlarınız fazlaca dikkat çektiği için doğal renklere ne kadar yakın kalırsanız, o kadar iyi olur. Natürel makyajı tamamlayacak allığı seçmek ise çok kolay. Dudak renginiz ne renkse, o ton elmacık kemiklerinize ve teninize en fazla yakışacak renktir.

  Önemli bir öneri: Pembe ve gül rengine bir şans verin.

  Dudakları renklendirin
  Pembe ve kırmızının tonları günlük kullanım için uygun olmasa da, şeftali tonları gibi daha doğal renkler herkesin arasında parıldamanızı sağlar. Renkleri kendinizde deneyip en uygun tonu bulabilirsiniz.

  Önemli bir öneri: Mercan, şeftali, pembe hatta kuru üzüm renklerinin tonları
  tercih edin.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 Platin saç rengi örnekleri Platin rengi saçlar için makyaj önerileri
 3. Genç gösteren makyaj teknikleri makyaj önerileri
 4. Kızıl saçlı gelinlere özel gelin başı modelleri
 5. Esmer bayanlara makyaj önerileri
 6. Kusur Giderici Makyaj Teknikleri, kadın güzellik, makyaj teknikleri, makyaj önerileri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş