Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzünüze Göre Gözlük Seçimi Yüzünüze yakışan gözlükleri bulmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir.Yüzlerce şekil ve renk arasından ken din ize yakışan güneş gözlüğü modelini

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yüzünüze Göre Gözlük Seçimi

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yüzünüze Göre Gözlük Seçimi
  Yüzünüze yakışan gözlükleri bulmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir.Yüzlerce şekil ve renk arasından kendinize yakışan güneş gözlüğü modelini hiçbir zaman kolay değil
  Gözlük seçerken dikkat edilecek pek çok nokta var.Yüz şekliniz, ten renginiz, saç renginiz, hatta burun yapınız bile önemlidir. Ama en önemli unsur yüz şeklinizdir. En büyük kolaylık ayna karşısına geçip yüz şeklinizi tanımlamanızdır. Aşağıdaki şekillerden birini yüz şekliniz olarak tanımladıktan sonra işiniz yarı yarıya kolaylaşır.  yuzegozluk Yüzünüze Göre Gözlük Seçimi


  Oval yüzler
  Uygun gözlük şekli: Bu konuda en şanslı kişilerdir. Oval yüz orantılı olduğu için her tip gözlük yakışır. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, kedigözü, vb.
  Yuvarlak yüzler
  Uygun gözlük şekli: Çerçevenin yüzü uzun gösterecek şekilde olması gerekir. Aşağı doğru uzayan çerçeveler veya dikdörtgen çerçeveler ve kare çerçeveler yuvarlak yüze çok yakışır.
  Kare yüzler
  Uygun gözlük şekli: Çene yapısı ve yanaklar geniş olduğundan yüzü biraz daha yumuşak gösteren oval, yuvarlak veya kedigözü çerçeveler isabetli olacaktır.
  Dikdörtgen yüzler
  Uygun gözlük şekli: Dikdörtgen yüzler genelde daha uzun görünürler. Bu durumdaysa yüzü geniş veya kısa gösterecek yuvarlak veya kare çerçeveler uygundur.
  Diğer önemli nokta olan burun şekliniz. Burun şekliniz doğru çerçeveyi seçerken oldukça önemlidir.
  Geniş burun: Örneğin Rihanna gibi geniş burnunuz varsa, burnunuzu küçük gösteren ve son yılların modası olan büyük çerçeveli güneş gözlükleri bu durumda imdadınıza yetişir.
  Uzun burun: Uzun burnunuz varsa, dikkati şakaklara çekmek için yanlara doğru yüksek çerçeveler sizin için çok daha uygun. Gözlüğün köprü kısmı da düşük olmalı veya iki hatlı olmalıdır.
  Ufak burun: Küçük burunlulara, yüksek köprülü ve açık renk gözlükler burnunuzu uzun gösterecektir.
  Yüzünüze Göre Gözlük Seçimi

  yüz şekline göre gözlük modelleri› yüz şekline göre gözlük seçimi› yüze göre gözlük modelleri› Yuze gore gozluk secimi› Yüz tipine göre gözlükler› yüz şekline göre güneş gözlükleri› yüzünüze göre gözlük seçimi› yuvarlak yüze hangi gözlük modeli› yuvarlak yüze güneş gözlükleri› yuvarlak yüzlere gözlük› yuvarlak yüze gözlük seçimi› yuvarlak yüze gözlük modelleri› yüz şekline göre gözlük şekilleri› yuvarlak yüze yakışan gözlük modelleri› yüzünüze uygun güneş gözlüğü› yüzşeklinegöregözlükseçimi› yüze uygun gözlük modelleri› yüze göre güneş gözlüğü modelleri› yüz sekline gözlük secimi› yüz ve burun şekline göre güneş gözlükleri››  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Teninize Yüzünüze Uygun Saç ve Makyaj yapımı, Ten Renginize Göre Resimli Makyaj Yapımı, Sa
 3. Ten rengine göre kıyafet seçimi nasıl yapılır
 4. Dore, Karen Walker, lame, moda, optik gözlük Cumhuriyet Bayramımıza özel olarak hazırladığ
 5. Doğru Gelinliği Seçmenin Özel Püf Noktaları, vücudunuzun biçimine göre doğru gelinlik seçi
 6. Saç Tipine Göre Şampuan Seçimi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş