Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Kaşlarınızı Şekillendirmek İçin Öneriler Kaşlarınızı istediğiniz gibi şekillenmiyorsa size yardımcı olabilecek yöntemler var. Long Time Liner uzun zamandır uygulanan boyama yöntemi şimdilerde kaş şekillendir için

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kaşlarınızı Şekillendirmek İçin Öneriler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kaşlarınızı Şekillendirmek İçin Öneriler


  Kaşlarınızı istediğiniz gibi şekillenmiyorsa size yardımcı olabilecek yöntemler var.  Long Time Liner
  uzun zamandır uygulanan boyama yöntemi şimdilerde kaş şekillendir için kullanılıyor. Organik boya kullanılarak derinin üst katmanlarına uygulanan işlem, dövmeden farklı. Dövme gibi deride tahribat yaparak kabuklanmaya neden olmuyor. Uygulama sonrasında aynı gün su ile temas edilebiliyor. Hücre yenilendikçe ciltteki boya atılıyor.

  FUE
  Saç ve kaş ekme yöntemi. Başın arkasından alınan saç foliküllerinin kaşta ekilmesi istenen bölgeye 0.8 milimetre çapında yuvalar açılarak oturtulmasına dayanıyor. Kaş bölgesine ekilen kıl saç gibi uzamıyor çünkü yüze olan kan akışı kafa derisine oranla daha az. Kadınlarda kaş ekimi hotmonal dengesizliklerden etkilendiği için dökülme riski taşıyor.

  Kaşlarınız hızlı uzasın
  Hızlı kaş uzaması için kan akışının hızlandırılması gerekiyor. badem yağı, susam yağı gibi besleyicileri masaj yaparak kaşlarınıza uygulayın. Kaşlarınızın uzamamasına cımbız ve iple alınma da neden olabilir. Bu nedenle Amerika'da kullanılan çay ağacı ağdası öneriliyor. Klasik ağdadan daha farklı olan ağda ile kaşlarınızı aldığınızda neredeyse hissetmiyorsunuz. Ağda gibi kaş alma makineleri de işinize yarayabilir.

  İdeal kaş boyu
  Kaş, göz ve alın çevresi bütün olarak ele alınmalı. Kaş göz bebeği arasının 2,5, kaş-saç çizgisinin arasının yaklaşık 5 cm olmasıdır. İdeal kaş uzunluğu ise burun kenarından göz içive dışına çekilen iki çizginin arasına çekilen doğru kadar. Yine de bu oran kişiden kişiye değişebilir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Kendinizi Geliştirmeniz İçin Öneriler Nedir Kendinizi Geliştirmeniz İçin Öneriler Hakkında
 3. Maranki Çozuklar İçin Zeka Açıcı Öneriler ,çocukların daha zeki olması için,zeki çocuklar
 4. Uzun Ve Sık Kirpikler İçin Öneriler
 5. Sağlıklı Saçlar İçin Öneriler
 6. Çalışan Anneler İçin Öneriler
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş