Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı öneriler Genelde porselen kadar pürüzsüz bir cilde sahip olan bu gurup , antialerjik ürünlerle makyaj yapmalı ve pastel tonları yeğlemelidir. Fondöteni

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı öneriler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sarışınlar nasıl makyaj yapmalı öneriler  Genelde porselen kadar pürüzsüz bir cilde sahip olan bu gurup, antialerjik ürünlerle makyaj yapmalı ve pastel tonları yeğlemelidir. Fondöteni seçerken de dikkatli olmak gerekir; sarışınlar genelde, tenlerinden bir ton daha koyu olan krem fondöteni tercih etmelidirler.
  Açık renk saçlı, beyaz tenliler daima hassas bir cilde sahip olurlar. Bu nedenle makyaja başlamadan önce, nemlendirici bir krem dairesel hareketlerle yüze, boyuna ve dekolteye iyice yedirilmelidir.
  Kaşların altına ise, kontrast yaratmak ve gözlere derin bir anlam katmak için koyu renk bir far sürülür. Bu işlem, yüzün ortasından şakaklara kadar devam ettirilir.
  Kirpiklerin üzerine açık renk bir göz farı sürülmeli, bu işlem iki göz üzerinde de eşit miktarlarda uygulanmalıdır
  Açık renk ve seyrek kirpikliler, mutlaka göz kalemine gereksinim duyarlar. Alta ve üste çekilen göz kalemi ile kirpikler daha sık görünürler. Bakışları anlamlı kılmak için yüze yumuşak bir görünüm veren ince bir göz fırçasıyla kaşlar belirginleştirilir.
  Yanaklar ve dudaklar, yüze yumuşak bir görünüm veren göz farıyla uyumlu bir allık ve rujla renklendirilmelidir.
  Gündüz Makyajı: Bakımlılık esas alınarak, sade bir makyaj yapılmalı. Cilde önce hafif bir fondöten uygulanarak, ardından mat bir pudra tüm yüze dudaklar ve gözkapakları da dahil olmak üzere uygulanmalıdır. Pudralamak için çok yumuşak bir kadife kullanın. Gün ortasında yineleyebilmek için çantanızda yumuşacık bir pudra ponponu bulundurmakta fayda var. Allık da elmacık kemiklerine ve çok hafif olarak yumuşak bir allık fırçasıyla burun, alın, çene kısımlarına da biraz renk vererek uygulanmalıdır.
  Gece Makyajı: Sarışınlar gece makyajı için gözlerini gündüz makyajında olduğu gibi bırakabilirler, fakat arzuya göre tonlar koyulaştırılabilir.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Makyaj Öncesi Bakım,Makyaj öncesi neler yapmalı,Makyaj öncesi dikkat edilmesi gerekenler,M
 3. 2018 moda markaları çok açık tonlarda ruj, Gündüz Makyaj Modelleri, Hafif Makyaj Nasıl Olm
 4. Photoshopta makyaj yapma, Photoshopta makyaj nasıl yapılır, Photoshop makyaj dersleri
 5. Yağlı saçlar için ne yapmalı - Yağlı saçlara öneriler
 6. Makyaj yapmanın püf noktaları doğru makyaj nasıl yapılır?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş