Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Cilt tipinizi biliyormusunuz Cilt bakımınızda başarılı sonuçlar almak istiyorsanız öncelikle cilt tipinizi belirleyin. Nasıl herkesin saç rengi , göz rengi farklı ise cilt tipi de

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Cilt tipinizi biliyormusunuz

  Sponsorlu Bağlantılar
  Cilt tipinizi biliyormusunuz
  Cilt bakımınızda başarılı sonuçlar almak istiyorsanız öncelikle cilt tipinizi belirleyin. Nasıl herkesin saç rengi, göz rengi farklı ise cilt tipi de farklıdır. Cilt tipinize uygun makyaj yapmanız, cilt tipinize uygun bakım maskeleri uygulamanız gerekir. Bu makalemizde cilt tiplerini tanıtmaya ve her cilt tipine göre minik önerilerde bulunmaya çalışacağız.

  Kuru cilt tipi:

  Cildinizin nem ve yağ oranının düşük olduğunu görürsünüz. Oldukça ince bir gözenek yapınız olduğunu, elinizde dokunduğunuzda kuruluğu fark edersiniz. Makyajınız ne her zaman mat ve donuktur. Göz kenarlarınızda genç yaşınıza rağmen ince çizgileriniz vardır. sık sık cilt pullanmaları yaşarsınız. Size önerimiz günde en az 1 litre su tüketin. Yüzünüzü sabun yerine, sıvı jeller, sütler ile yıkayın. Nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyin. Güneşin zararlı ışınlarından korunun.

  Karma cilt tipi:

  T bölgesi olarak adlandırılan alnınız, burnunuz ve çene bölgeleriniz yağlı geri kalan kısımlar kuru bir yapıdadır. Size önerimiz T bölgesi denilen bölgelere yağsız makyaj ürünleri uygulayın fondöten veya pudralarınızın içinden yağsız olanları T bölgesinde kullanabilirsiniz.

  Normal cilt tipi:

  Ne kuru nede yağlı bir cilt tipiniz vardır. Bütün cilt fonksiyonlarınız normal çalışır ve cilt tipleri içinde en güzel cilt tipine sahipsinizdir bu yüzden şanlısınız. Çünkü cildiniz genel itibariyle lekesiz, pembemsi görünümlü, pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Size önerimiz şansınızın keyfini çıkarın.

  Yağlı cilt tipi:

  Cildinizdeki yağ bezleri olması gerekenin üstünde bir performans sergiler ve doğal olarak aşırı yağlı görünümlü bir cildiniz olur. Bu durumdan pek memnun olmasanız da unutmayın yağlı cilde sahip olanlar çok geç yaşlanır. Size önerimiz özellikle spor öncesi asla nemlendirici kullanmayın.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Cilt Kuruluğunun Nedenleri Kimlerde cilt kuruluğu görülür? Cilt kuruluğunun sebepleri nele
 3. Cilt kompresi nedir - kuru cilt kompresi - yağlı cilt cilt kompresi - normal cilt cilt kom
 4. Evde Yapacağımız Cilt Bakımı Kremleri, aktar, biberiye kremi, bitkisel cilt bakımı, canlan
 5. Erkekler için cilt bakımı, erkek cilt maskeleri, erkeklere cilt bakımı
 6. Cilt Bakımı / Cilt Tipinizi Öğrenin
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş