Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Cil din izin Işıltısı Göz Kamaştırsın [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG] Yaz mevsiminin yaklaşması ile artık daha hafif makyajları tercih etmenin tam zamanı. Peki makyaj yaparken aynı zamanda cil

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Cildinizin Işıltısı Göz Kamaştırsın

  Sponsorlu Bağlantılar
  Cildinizin Işıltısı Göz Kamaştırsın

  [IMG]http://www.***************/images.gif[/IMG]
  Yaz mevsiminin yaklaşması ile artık daha hafif makyajları tercih etmenin tam zamanı. Peki makyaj yaparken aynı zamanda cildinizin beslenmesine ne dersiniz? INGRID MILLET, havyarlı bakım serisinin makyaj ürünleri ile çok özel bir yelpaze sunuyor. Eğer siz de bütün gün mükemmel bir cilt görünümüne sahip olmak ve aynı zamanda cildinize gerekli özeni göstermek istiyorsanız TEINT LUMIÈRE, Işıltılı Sıvı Fondöten’den vazgeçemeyeceksiniz.

  INGRID MILLET Laboratuarları, ileri teknoloji pigmentleri, güçlü etken malzemeleri ve harika dokuları ile bütün gün mükemmel bir cilt görünümü sunmak için çok etkili bir fondöten sunuyor. Hafif bir konsantre olan ışıltılı sıvı fondöten cildin ışığını, maksimum pırıltı ve yarı saydamlık özelliği ile ortaya çıkarıyor. Hafif, narin dokusu, cildin içinde eriyerek etkileyici, doğal bir cila yaratıyor.

  İçeriğinde Bio-Marin karışım, Bal Sütü, Skualen, Hidro-Glikollar ve Renkli Sedefler olan INGRID MILLET ışıltılı sıvı fondöten ile cildiniz tazeleniyor ve ışıldıyor. Havyar Özü ile deniz yaşantısı için gerekli diğer elementlerden oluşan benzersiz bir karışıma sahip olan Bio Marin Karışım cildi yeniliyor. Amino asitler, mineral tuzlar, oligo-elementler ve vitaminler bakımından zengin olan Bal Sütü, cildi besliyor ve yumuşatıyor. Hidro-Glikollar ile Skualen bileşimi cildi nemlendiriyor. Değerli Renkli Sedefler cilt görünümüne hızlı bir doğal ışıltı vermek üzere, bir ışık halesi yaratıyor.

  Doğal, yarı saydam bir cilası olan “ikinci bir cilt” fondöten arayışındaki bayanlar için üretilen bu özel fondötenin dört rengi bulunuyor. Eğer siz de doğallıktan yanaysanız INGRID MILLET ışıltılı sıvı fondötenin kendinize uygun rengini seçmeniz yeterli.

  INGRID MILLET TEINT LUMIÈRE Işıltılı Sıvı Fondöten, tüm seçkin yetkili eczanelerde.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Dekoratif Aynalar, Duvarlar tavanlar ışıl ışıl, Ayna Işıltısı, Evlerimize Ayna Güzelliği,
 3. Cevizle Güzellik Maskesi, cevizin mükemmel bir güzellik iksir, cildinizin sağlıklı bir gör
 4. Cildinizin pul pul dökülmesin
 5. Paylaş Facebook Twitter Google


 6. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş