Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Esmer Tenliler Hangi Renk Oje Sürmeli Esmer Tenlilere Hangi Renk Oje Gider Esmer tenli bayanlar , tıpkı yüzlerinde olduğu gibi , ellerinde de koyu bir
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 9      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Esmer Tenlilere Hangi Renk Oje Yakışır

  Sponsorlu Bağlantılar
  Esmer Tenliler Hangi Renk Oje Sürmeli

  Esmer Tenlilere Hangi Renk Oje Gider

  Esmer tenli bayanlar, tıpkı yüzlerinde olduğu gibi, ellerinde de koyu bir ten rengine sahiptirler. Bu nedenle beyaz tenli ellerle farklı renkte oje sürmeleri tavsiye edilmektedir. Çok canlı renkte ojeler, esmer tenliler için pek önerilmemektedir. Soğuk kış aylarında, bordo, koyu kırmızı gibi renkler tercih edebilirler. Yaz aylarında ise daha çok french gibi ojeler tavsiye edilmektedir. Nar çiçeği, pembe gibi renkler ise daha çok beyaz tenliler için önerilen oje renklerindendir.

  Çok açık pembe oje renkler, esmer tenli bayanlar için önerilmektedir. Bronz tenli bayanlar için de uçuk pembe ve şeker pembesi renkleri önerilmektedir. Esmer tenli bayanların sürmemesi gereken oje renklerinin başında, mat beyaz ojeler geliyor. Direk göze batan mat beyaz ojeler, bronz ve esmer tenli bayanlar için tavsiye edilmemektedir.

  Esmer tenli bayanlar, zaten dikkat çekici bir ten rengine sahip olduklarından, tırnaklarda pek göze batmayan oje renklerini tercih etmeliler. Tabi ki bakımlı görünmek için oje sürmeleri tavsiye ediliyor, ancak pek fazla canlı renkleri tercih etmeleri tavsiye edilmemektedir.

  Editör
  Mehmet Asım Dağ


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Esmer Tenlilere Uygun Makyaj Nasıl Olmalı
 3. Bir insana en çok hangi göz rengi yakışır
 4. esmer nawete şerine esmer adın şirindir
 5. Hangi yüze hangi güneş gözlüğü yakışır?
 6. ESMER MELEĞİM - Karakaşlı Karagözlü Esmer Meleklere
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş