Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Bedava Mail Adresi Almak Türkiye’de ve dünyada bir çok e-mail servisi var. Ve tamamıyla bedava! Yani e-mail almak , göndermek kesinlikle bedava . Aşağıda ,
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 215      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Bedava Mail Adresi Almak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Bedava Mail Adresi Almak

  Türkiye’de ve dünyada bir çok e-mail servisi var. Ve tamamıyla bedava! Yani e-mail almak, göndermek kesinlikle bedava.
  Aşağıda, Türkiye’de en popüler bir kaç tane e-posta servisinden, nasıl e-mail adresi alacağınızı ayrıntılarıyla açıklayan yazılar hazırladık. Bu e-mail servislerinin hepsi bedava! Kesinlikle herhangi bir ücret gerektirmiyor. İstediğiniz e-posta adresini alabilirsiniz. Gmail, Mynet ve Yahoo, Türkçe e-mail servisleri!
  Mynet kullaniciadi@mynet.com
  Hotmail kullaniciadi@hotmail.com
  Gmail kullanici adi@gmail.com
  Yahoo kullaniciadi@yahoo.com
  MSN kullaniciadi@msn.com
  Güncelleme: Bazı yorumlardan dolayı bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım. Herkesin e-mail veya e-posta konusunda yeterli bilgisi olmayabilir. Bu nedenle bu açıklama oldukça uygun olacak:
  E-mail, bir kişisel adrestir. Örneğin isminiz Ahmet Yılmaz. Bu kişiye kayıtlı bir e-mail adresi almak istiyorsunuz. Alacağınız adresin ismini istediğiniz gibi alabilirsiniz. Örnek olarak ahmet_yilmaz@hotmail.com gibi. Veya isminizi istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ahmet Yılmaz kişisi için, feryksdsds123@hotmail.com gibi bir e-mail bile alabilirsiniz. Burada önemli olan, seçmiş olduğunuz e-mailin başka bir kişi tarafından alınmamış olmasıdır!
  Ayrıca, alacağınız e-mail herhangi bir e-mail servisinden olabilir. Örnek olarak, @hotmail.com, @yahoo.com, @msn.com, @gmail.com, @mynet.com gibi. İsterseniz yalnızca bir tanesinden alabileceğiniz gibi, birden fazla servisten bedava olarak e-posta adresi alabilirsiniz. Bu seçim sizin! Bu servislerden örnek olarak Mynet.com’u seçtiniz.
  ahmet_yilmaz@mynet.com adresini, herhangi bir siteye üye olurken kullanabilirsiniz. Bir soruda Youtube’a hangi e-mail ile üye olunabileceği soruluyordu. Bu sorunun cevabı, “İstediğiniz e-mail adresiyle Youtube’a üye olabilirsiniz”.
  Bunda herhangi bir kısıtlama yok. Ancak, bazı forum veya siteler, kayıt olurken bazı servislerin e-maillerini kabul etmezler.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Hotmail Adresi Nasıl Alınır(hotmail adresi almak istiyorum)
 3. Hotmail.com.tr mail adresi nasıl alınır yardım konusu
 4. @MSN.com Uzantılı E-mail Adresi Nasıl Alınır?
 5. MSN’den (Hotmail’dan) E-mail Adresi Nasıl Alınır? (Resimli Anlatım)
 6. E-mail adresi almak istiyorum, nasıl alabilirim?
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş