Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Sevdiğiniz Çiçek ve Göz Renginiz Kişiliğinizi Anlatıyor Sevilen çiçek ile göz renginin kişiliği ele verdiği bildirildi. Sevilen çiçekler ve kişilik özellikleri şöyle: Sevdiğiniz Çiçek ve
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Sevdiğiniz Çiçek ve Göz Renginiz Kişiliğinizi Anlatıyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  Sevdiğiniz Çiçek ve Göz Renginiz Kişiliğinizi Anlatıyor
  Sevilen çiçek ile göz renginin kişiliği ele verdiği bildirildi. Sevilen çiçekler ve kişilik özellikleri şöyle:
  Sevdiğiniz Çiçek ve Göz Renginiz Kişiliğinizi Anlatıyor ...
  Gül sevenler; Derin sevgiye ve derin arkadaşlığa değer veren genellikle hassas duygu yüklü ve duygusallar. Neşeli mantığı ile değil hisleriyle hareket etmeyi seven kişilerdir.

  Karanfil sevenler; En küçük bir şeye dahi kızabilen güçlü ve derin duygulara sahiptirler. Az ama öz konuşup çok dinlemeyi tercih ederler. Oldukça sert bir kişilik yapıları mevcuttur ve sevgilerinde aşırı derecede kıskanç bir yapıda olurlar.

  Zambak sevenler; Güzeli seven bir yapıya sahip insanlardır. Bu kişiler o güzelliği sadece sevmekle kalmazlar ona tamamen ve hemen sahip olmak isterler. Fakat bu yapıları onların acı çekmelerine ve mutsuz olmalarına sebep olabilmektedir.

  Sardunya sevenler; Dengeli bir duygu dünyasına sahiptirler. Hayatları onlar açısından kutsaldır. Hayal dünyasıyla işleri yoktur.

  Yasemin sevenler; Hayalperest ve daima bir bekleyiş içerisinde olan oldukça da kırılgan bir yapıya sahip kişilerdir. Onlar için acele diye bir kavram yoktur. Ağırbaşlıdırlar.


  Hanımeli sevenler; Birbirine ters olan görüşleri vardır. Onların o an içinde mutlu umutlu olmaları sizi aldatabilir nedeni ise bir süre sonra değişerek mutsuz ve ümitsiz bir havaya bürünebilmeleridir.

  Menekşe sevenler; Gerçekte kindar olmayan alçakgönüllü yüreği sevgi dolu ve paylaşmayı seven kişilerdir. Doğuştan temiz ruhlu ve temiz duyguları besleyebilen karakterleri onları herkes tarafından aranan insan yapar.

  Manolya sevenler; Yaşam bu kişiler bakımından bir beklenti yumağıdır. Haris ve güçlü benlikleri onların her an için ve her yerde her şeyden üstün ve ukala olma duygularını kamçılar. Övülmekten ve de pohpohlanmaktan çok hoşlanırlar.

  Lale sevenler; Aşırı derece narin kişilerdir. Oldukça çabuk kırılabilen yapıları vardır.

  Leylak sevenler; Açık kalpli içten ve nezaketlidirler.

  Kasımpatı sevenler; Ciddi ağırbaşlı katı ve acımasız yapıdadırlar. Titiz ve zor beğenirler.

  Sümbül sevenler; İnsanlardan ve kalabalıktan oldukça uzak sessiz sakin bir ortamı severler. Dağınık ve savruk bir yaşamları vardır.
  Göz rengi ve kişilik özellikleri arasındaki bağ da şöyle:

  Mavi gözlüler; Durağan olmayı sevmeyen enerji doludurlar. Eli açık ve biraz hayalperesttirler. Bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.

  Siyah gözlüler; Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanandisiplinli düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların gerek sevgisi gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındakileri daima idare etmek isterler.

  Yeşil gözlüler; Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapıları vardır.Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler çok asabi yaradılışta olmalarına rağmen bu böyledir.

  Ela gözlüler; Sezgisel güçleri yüksektir. Oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardır. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir. Gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur.

  Kahverengi gözlüler; Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarını açıklamalarıdır.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Göz Renginiz Hangi Renk?
 3. Evinizde doğal köşeler yaratın, yapma çiçek fiyatları, yapma çiçek modelleri, yapma çiçek
 4. Gül Resimleri, Çiçek Resimleri, çiçek bahçesi ve çiçekler, Çicek gifleri
 5. çiçek resimleri - çiçek gifleri - çiçek bahçesi - güller - çiçek avatarları - hareketli çi
 6. Burcunuza Göre Saç Renginiz
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Siyah gözlüler; Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan disiplinli düzenli kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların gerek sevgisi gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındakileri daima idare etmek isterler.

  aynen 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş