Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

En öldürücü 10 hayvan En öldürücü 10 hayvan Sık sık bilgi yarışmalarında "dünyada en çok ölüme sebebiyet veren hayvan hangisidir" gibi sorular görüp çoğu zamanda

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  En öldürücü 10 hayvan

  Sponsorlu Bağlantılar
  En öldürücü 10 hayvan

  En öldürücü 10 hayvan
  Sık sık bilgi yarışmalarında "dünyada en çok ölüme sebebiyet veren hayvan hangisidir" gibi sorular görüp çoğu zamanda cevabı tutturamamışızdır. dünya üzerindeki en öldürücü 10 hayvan

  zehirli kurbağa  bir kaç ismi olmakla birlikte biz ona zehirli kurbağa diyelim işte yarım pintlik boyutlara sahip bu kurbağalar öpülmeyecek derecede tehlikeli ayrıca yırtıcı hayvanları kendilerinden uzak tutmak için arkalarından sümüksü akıtabilirler. bu kurbağaların her biri 10 insanı öldürebilecek kadar üretebilir.

  afrika buffalo  iki keskin boynuzu 1.7 metre boyu 3.4 metre uzunluğu ve 500-900 kg arasında değişen ağırlığı ile devasa bir yapıya sahip olan bu hayvanla hiçte karşılaşmayı göze almazsınız. Ayrıca diğer isminin afrika buffalosu olduğunu söylemek gerek.

  kutup ayısı  kutup ayısı etoburların en büyüğü olarak lanse edilir. 300-600 kg arasında değişen ağırlıkları ve 2.6 metreye kadar boylarının uzayabildiğini karada suda buzda hareket edebildiğini de göz önüne alırsak kesinlikle uzak durmamız gereken bir hayvan.

  Fil  Her fil o kadar arkadaş canlısı değil. Filler dünya etrafında 1 yılda ortalama 500'den fazla insan öldürür. Evcilleştirilmek istenmeleri günlük yaşamdaki işlerde çalıştırılmak istenmeler ve dişlerinin getirisinden iştahlananların saldırılarından dolayı pekte huzur bulamayan bu hayvanlar en çok 75 tona kadar varan ağırlıkları ve 2-3 metreye kadar uzayan boylarıyla karasal hayvanların en irileri arasında.

  avustralya tuzlu su timsahı  avustralya tuzlu su timsahı sinsice kıyı ve nehirlerde dolaşması avını sabırla beklemesi ve yakaladığında önce boğması ve ardından parçalara ayırarak yemesi en belirgin özelliğidir ayrıca yeryüzünde yaşayan en büyük sürüngendir.

  afrika aslanı  Afrika aslanı kocaman azıdişleri jilet kadar keskin pençeleri ve yıldırım kadar hızlı oluşu onu hayvanlar arasında kral yapmaya yetiyor.

  Büyük beyaz köpekbalığı  Büyük beyaz köpekbalığı kan kokusuna karşı zaafiyeti ve bu yüzden yakaladığı avına kaçacak delik bırakmayan suların en büyük hakim etoburu olan bu hayvanı türkiye karasularında da bulunduğunu bilmekteyiz.

  denizanası  beyinleri olmayıp sinir sistemleri ile hareket eden ve tepki gösteren denizanaları 15 ayaklı ve her ayağında 60 dokunaç bu dokunaçlardan da 60 insanı öldürebilecek düzeyde 5000 ısırıcı hücreden akıtılan toksinin var olduğunu göz önüne alırsak kesinlikle uzak durulması gereken bir hayvan türü.

  asya kobrası  en zehirli yılan ünvanına sahip olmamasına rağmen bu asya kobrası asyada ki yılda 50000 insanın ölümünden en çok sorumlu tutulan yılan olarak görülüyor.

  sivrisinek  bu sivrisineklerinin bazıları size sadece bir kaşıntı miktarınca rahatsızlık verirken bazılarıysa sıtmaya sebep olan parazitlerden dolayı yılda 2 milyon insanın ölümüne sebep olmakta.. bildirinin başındaki sorumuzun cevabınıda almış olduk sanırım.

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Alkol ne zaman öldürücü olur
 3. Detoks yararlı mı yoksa öldürücü mü?
 4. Hareketli Hayvan Gifleri, Animated Gifs Animals, Animal Gif Download, Free Animal Gifs, Ye
 5. Hayvanlarda Annedir, Bir Maymunun Annelik Dersi, Anne Maymun Yavrusu İçin Ölüme Atladı, Ha
 6. Çok Yorgunum Çook, Hayvan Resimleri, Hayvan Gifleri, her Çeşit Hayvan Gifi Hareketli hayva
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş