Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Göz Altı Torbaları Neyin İşaretidir Göz Altı Torbalarının nedenleri - Göz Altı Torbalarının sebebleri - Göz Altı Torbaları neden olur Göz çevresindeki deri çok ince

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Göz Altı Torbaları Neyin İşaretidir

  Sponsorlu Bağlantılar
  Göz Altı Torbaları Neyin İşaretidir

  Göz Altı Torbalarının nedenleri - Göz Altı Torbalarının sebebleri - Göz Altı Torbaları neden olur

  Göz çevresindeki deri çok ince olduğundan, kolay çöker ve elastikiyeti zayıftır. Bu yüzden, sağlık sorunlarınızı yansıtır.

  Göz altı torbalarında en başta gelen nedenlerden biri susuzluktur. Bu durumda su eksikliğinin nedenlerini araştırmanız gerekebilir. Diüretik ilaçlar bazen yardımcı olabilir. En iyi doğal diüretik C vitaminidir. C vitamini alımını arttırırsanız, hem vücudunuzdaki su düzensizliklerini önler, hem kolajen yapımına destek olursunuz.

  Gözlerimizin çevresindeki deriye büyük bir özen ve dikkatle bakmalıyız. Krem sürerken, makyaj temizlerken nazik olmalıyız. Göz çevresi için hazırlanan kremlerin genç yaşlardan itibaren kullanılması uygundur.

  Göz çevresi kremleri hypo-alerjik, dengeli PH sahip, en saf ve kaliteli malzemeden yapılmış olmalıdır. Güneşten koruma faktörü içermeli, göz çevresindeki zayıf yağ dokusunu desteklemelidir.

  Bu kremleri alırken özellikle su bazlı ve güneşten koruyanlarını, yağlı olmayanını tercih etmelisiniz. Zorunlu olmadıkça suda akmayan makyaj ürünleri kullanmamalısınız.

  Yorgunluk, başlı başına göz altı torbaları ve mor harelerin oluşmasını sağlayan faktördür. Geceleri yeterli uyku almalı, bilgisayar ve televizyon ekranı karşısında çok uzun saatler geçirmemelisiniz. Bunların her biri gözlerinize inanılmaz yük bindirir ve kanlanmasına neden olur.

  Geleneksel tıp, vücudun toksinlerden arındırılması ile pek fazla ilgilenmez. Ancak detoks vücudu temizler, yaşamınızı tazeler. Vücudunuzun yaptığı bu tatilin hediyesi olarak, mor hareler ve torbalardan kurtulduğunuzu görürsünüz.

  Göz altı torbaları bazen yağ torbalarıdır, bazen gözaltındaki kasın yıllarca kullanımından oluşan bir şişliktir. Nedenlere bağlı olarak farklı tedavi yöntemleri kullanılır. Operasyon, lipoliz enjeksiyonları, Botox, bazı göz egzersizleri, özel masajlar ve maskeler gibi…


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Aşağıdaki Cümlelerde Altı Çizili Kelimelerin Eş Anlamlıları Yandadır. Altı Çizili Kelimele
 3. Göz Altı Torbaları Hastalık Habercisidir ?
 4. Altı kenarı ve altı köşesi olan çokgene ne denir?
 5. Göz altı torbaları nasıl önlenir, Göz altı torbalarını geçirmek için evde neler yapabiliri
 6. göz altı morlukları, Göz Altı Morlukları Tedavisi, Göz Altı Morlukları Alternatif Tedavisi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş