Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Ajan Görme , Rüyada casus Görmek , Rüyada ajanlık etmek , Rüyada Ajan olmak , Rüyada Ajan olduğunu görmek , Rüyada Ajan Görmek ne

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Ajan Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada Ajan Görme,Rüyada casus Görmek,Rüyada ajanlık etmek,Rüyada Ajan olmak,Rüyada Ajan olduğunu görmek,Rüyada Ajan Görmek ne demektir,Rüyada Ajan Görmenin anlamı
  Rüyada bir hükümet hesabina ya da bir sirkete ajanlık casusluk ettigini görmek, yakinda çok karisik bir ise katilacagina; bir casus sebekesine yakalandigini görmek, islerine rakip olacak bir takim kisilerin onun pesinde olduklarina isarettir. Rüyada bir memleket hesabina casusluk eden bir kimse ile karsilastiginizi görmek, bulundugunuz iste, tüccar iseniz ticaretinizde, ev kadini iseniz eviniz veya mahallenizde, ögrenci iseniz okulunuzda sizi çekemeyen kimselerin bulunduguna isarettir.
  Bir casusla dostluk kurdugunuzu görmek, rakiplerinizden kurtulmak için çare düsündügünüze, sizin bir memleket hesabina casusluk yaptiginizi görmek, sizi çekemeyen insanlardan kaçmak için, meslek veya yer degistirdiginize delalet eder.
  Bir baska rivayete göre de: Rüyada casusluk etmek, anlasilmamasi için belirsiz ve dolanbaçli söz söylemeye yahut serli isleri hayirli islere tercih etmeye isarettir.
  Bir baska rivayete göre ise;Rüyada yabanci bir devlet hesabina çalistiginizi görmek, gizli sirlarinizin açiga vurulacagina; bir baskasinin casuslukla suçlanip tutuklandigini görmek, baskalarinin sirlarini ögreneceginize delalet eder. Bir ajanin sizinle dost oldugunu görmeniz, evinizin içinde size ihanet eden bir kimsenin varligina isarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Kel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir - Rüyada Kel Görmek Ne Demek
 3. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 4. Rüyada Rakam görmek - Rüyada sayı görmek - Rüya tabirleri
 5. M.Kemal'in AJAN Prensesi
 6. Bayan Ajan
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş