Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

rüyada karpuz görmek , rüya yorumları karpuz görmek , rüyada karpuz görmek nedemektir , rüyada karpuz görmek ne anlama gelir , KARPUZ GÖRMEK Karpuz satın

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  rüyada karpuz görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  rüyada karpuz görmek, rüya yorumları karpuz görmek, rüyada karpuz görmek nedemektir, rüyada karpuz görmek ne anlama gelir,
  KARPUZ GÖRMEK

  Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır. Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.
  Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin.
  Mal, mülktür. Karpuz yemek, ani kısmettir.
  Rüyada karpuz görmek tatli ise, hayir ve menfaattir. Mevsiminde karpuz görmek, tatli olmasa bile, kavun görmekten hayirlidir. Küçük karpuzlari görmek, büyüklerini görmekten hayirlidir. Kirmani'ye göre; rüyasinda mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sikintidan kurtulur. Evinde bir çok karpuz oldugunu gören, gayet zor bir belaya düser. Bir rivayete göre de mali çogalir. Abdulgani Nablusi 'ye göre ; vaktinde olmak sarti ile karpuz görmek, menfaatli ve geçimi yolunda bir ese delalet eder. Içi bosalmamis ve bozulmamis karpuz görmek ve yemek, vücut sagligina delalet eder. Ibn-i Sirin'e göre; karpuz yemek kederden kurtulmaktir. Bu rüyayi gören eger tutuklu ise tahliye edilir.
  Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız, arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin.
  Rüyada karpuz görmek; sıkıntıların artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya, mevsiminde karpuz yemek; üzüntülerden kurtulmaya, bozulmuş karpuz yemek; hastalığa, olmuş karpuz; helal mala işarettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Karpuz Nedir? Karpuz Ne Demek? Karpuz Neye Denir?
 3. Karpuz gifleri, komik gifler, Karpuz resimleri, hareketli karpuz gifleri, animasyon karpuz
 4. Karpuz sanatı-Almanya’ da düzenlenen festivalde karpuz üzerine yapılan çalışmalar hayranlı
 5. rüyada KARPUZ görmenin anlamı nedir
 6. İlginç Karpuz, Böyle Karpuz görmediniz
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş