Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Uykuda Gülmek ne demek , Rüyada Gülmek , Uyurken Gülmek Uykuda kahkahalarla güldügünüzü gördüyseniz , bircok yeni arkadaslar e din ecek ve elinizi attiginiz her

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Uykuda Gülmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Uykuda Gülmek ne demek,
  Rüyada Gülmek,
  Uyurken Gülmek

  Uykuda kahkahalarla güldügünüzü gördüyseniz, bircok yeni arkadaslar edinecek ve elinizi attiginiz her iste basari kazanacaksiniz. Alayci bir sekilde gülmek, hastaligin isaretidir.
  Rüyada kahkahasiz gülmek ferahlik ve sevince isaret eder. kahkaha ile gülmek ise, aglamaya isaret eder. rüyada yapilan bir sakadan dolayi gülünürse, saka yapan kimsenin uyanikken insaniyetsizligine isaret eder. bir seyi taklid etmekten dolayi gülmenin tabiri de böyledir. rüyada gülmek üzüntüdür. bazi tabirciler, rüyada güldügünü gören kimse, erkek bir cocukla müjdelenir, dediler. tebessüm ettigini görse, iyilik ve sevince isaret eder. bazen de bu rüya gördügü gibi cikar. bir kimse rüyada bir yerde güldügünü görse, orada ucuzluk ve bolluk olur. rüyada ölmüs bir kimseyi gülüyor görse, o kimsenin ahirette durumunun iyi olduguna isaret eder. rüyada gülmek, hafiflik ve ahmakliktir. Özellikle bu rüyayi görenler, selahiyetli kimse iseler, bunlarin görevlerinden alinmalarina isaret eder.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Namaz kılarken gülmek
 3. Uykuda Horlamanın Nedenleri,Uykuda Horlama
 4. Gülmek ile ilgili sözler, gülmek ile ilgili anlamlı sözler
 5. Uykuda Konuşmak Neden Olur, Uykuda Konuşmak Nasıl Tedavi Edilir
 6. Acıya Gülmek - Tunay Bozyiğit
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş