Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Demir Görmek Ne Demektir , Neye İşarettir Güç ve kuvvete , mal ve mülke; Demirre istediği şekli kolaylıkla vermek zorlukların üstesinden gelmeye , Demiri
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada Demir Görmek

  Sponsorlu Bağlantılar




  Rüyada Demir Görmek Ne Demektir, Neye İşarettir

  Güç ve kuvvete, mal ve mülke; Demirre istediği şekli kolaylıkla vermek zorlukların üstesinden gelmeye, Demiri dişiyle çiğnemek zorlu bir topluluğa zarar vermeye, Demiri Ekmeğe katık yapıp yemek her halükarda başarıya, kurtuluşa ve zafer bulmaya, Demiri eeritmek halkın diline düşmeye, Demirden mamül eşya menfaate, Demir yığını bir kadından arzu ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

  Rüyada demir görmek, hayatınızda çabucak çözülmesi gereken önemli bir konuya dikkatinizi çekmek içindir.
  Demir, sıkıntının işaretidir. Beklenmedik bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
  Demirden yapılmış eşya almak, güçlenmek, yenilmeyecek duruma gelmek demektir.

  Rüyada demir görmek, bir kimse tarafindan horlanacaginiza; kivrilmis demir görmek, sevdiginiz bir kimse ile darilacaginiza; islenmis demir görmek, istediginiz her seyi elde edeceginize; demirden yapilmis Aletler görmek, genellikle güvenlik olarak yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen demir, onu elinde bulunduran için mal ve kuvvettir. Demiri aldigini gören kimse için de zayifliktan ve acizlikten sonra yine kuvvettir. Demir yedigim gören kimse her yerde kurtulus ve zafere erer. Demiri ekmekle beraber yedigini gören kimse, geçimi için halka uyar, minnet ve güçlük altina girer. Demiri, disiyle çignedigini gören kimse kuvvetli bir mlllete zarar verir. Rüyada bir yere biriktirilmis demir gören kimse dünya esyasindan hayra ve bir kadindan arzu ettigi seye erisir. Kendisi için demirin yumusadigini gören kimse rizik ve genislige isarettir. Demir erittigini gören kimse, kendisiyle övünebilecegi bir is görür. Demir erittigini gören kimse, halkin diline düser ve insanlar onun dedikodu sunu yaparlar. Rüyada demirden yapilar sey insanlar için menfaat ve kuvvettir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Rüyada Demir Kürek Görmek
 3. Rüyada Demir Parmaklık Görmek
 4. Rüyada Demir Ocağı Görmek
 5. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 6. Demir Çağı Nedir,tarih öncesi çağlar demir çağı ,demir çağı hakkında
 7. Paylaş Facebook Twitter Google






 8. Sponsorlu Bağlantılar




  Rüyada Demir Görmek Nasıl Yorumlanır

  Gücü simgeler. Demir ile eşyalar yapmak güç kazanacağınıza işaret eder. Kolaylıkla şekil verdiğiniz demir görmek, gücünüzle kazanacağınız mevki ve zenginliğe yorulur.



 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş