Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada basamak görmek ne anlama gelir? Rüyasında basamak çıkan kimse başarı elde eder. Basamakta durduğunu ve başkalarının daha aşağıda kaldığını gören kişi , toplumda iyi

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rüyada basamak görmek

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rüyada basamak görmek ne anlama gelir?
  Rüyasında basamak çıkan kimse başarı elde eder. Basamakta durduğunu ve başkalarının daha aşağıda kaldığını gören kişi, toplumda iyi bir yere sahip olur. Basamak indiğini gören kişi ise fırsat kaçırarak, güç duruma düşebilir. Basamaktan düşen kişi ise işini veya gelirini kaybeder.
  Bir baska rivayete görede: Rüyada merdiven basamaklarını görmek, yücelmenin sebeplerine, dünya ve ahirete yönelmenin vesilelerine isaret eder.
  Basamaktan çıkmak yakın bir gelecekte hayatın düzene girmesine basamakta oturmak ise şansın bir süre daha kapalı kalmasına işaret eder.
  Rüyada basamaktan çıkmak veya inmek, is ve aile hayatinizda çesitli engellerle karsilasacaginiza, fakat bun-lari çok kisa zamanda atlatacaginiza isarettir. Basamakta oturdugunuzu görmek, kisa bir zaman için talihinizin ve sansinizin döndügüne delalet eder.
  Merdiven basamakları, mühlet vermeye, hileye ve derece derece bir seye yaklasmaya. Bazen de merdiven basamaklan, yolcunun duraklarina veya zaman zaman konaklayacagi yerlere isaret eder. Bazen de merdiven basamagi, evin hizmetçisine isaret eder.
  Bir kimse bilinmiyen bir basamağa çıktığını görse, eger sonuna gelmis ve kendisi de hasta ise ölür. Yüksek bir çardagin en yukarisina çiktigini gören kimse Cennetin en yüksek derecesine vasil olur. Onun yüksek yerine çikmaksizin biraz asagida durduruldugunu görse, ölümden sonra Cennetin yüksek derecelerine çikmaktan men edilir.
  Merdiven basamaklarından indiğini gören kimse yolcu ise yolculuktan döner. Dertli ve hastalikli hanimi varsa onun ölmesiyle ondan aynlir. Eger indigi yer camii, sulak, yesillik ve güzel kokulu bir yer ise, o kimse Müslümanliga sarilip tevbe ve istigfar ederek bulundugu halden döner. Eger indigi yer anlatiyerlerin ziddi olursa, o kimsenin derece derece helaka yaklasmasina isaret eder. Eger basamaklar kerpiçten olursa rüya güzeldir. Kiremit ve tugla gibi seylerden olursa rüya çirkindir.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Basamak değeri ,Basamak değeri nedir,Basamak değeri nedemektir
 3. Basamak değeri, Basamak değeri nedir
 4. Basamak nedir, ,Basamak nedemektir
 5. Basamak Göz Muayenesi basamak muayene nedir - basamak göz muayenesi nasıl yapılır - biomik
 6. rüyada felç görmek, rüyada felçli birini görmek, rüyada felçten kurtulmak
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş