Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyetini Anlamak bebeğin cinsiyeti çin takvimi - bebek cinsiyeti - çin astrolojisi bebek cinsiyeti Hangi ayda kaç yaşında hamile kaldınız? Bu

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyetini Anlamak

  Sponsorlu Bağlantılar
  Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyetini Anlamak


  bebeğin cinsiyeti çin takvimi - bebek cinsiyeti - çin astrolojisi bebek cinsiyeti  Hangi ayda kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla Çin’de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.
  PEK çok Asya ülkesinde bebek bekleyen çiftler teknolojik gelişmelerle bebeklerinin cinsiyetini erkenden öğrenseler de emin olmak için ‘Çin Takvimi’ ve halk inanışlarına da başvuruyor.

  Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 90 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi Çin’de 700 yıldır kullanılıyor.

  21 yaşında kız çocuk olasılığı fazla
  TAKVİME göre annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız diğer tüm aylarda ise erkek olurken 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek diğer tüm aylarda kız oluyor

  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Bebek odası nasıl hazırlanmalı, bebek, Bebek bakımı, bebek hazırlığı, bebek karyolası, Beb
 3. 2018 Bebek Aşı Takvimi – 2018 Aşı Takvimi
 4. Türklerin Hicri Takvimi Kullanmalarının Sebebi, Türklerin Neden Hicri Takvimi Kullanmışlar
 5. 2018 Yılı Masaüstü Takvimi,2018 masa takvimi indir,2018 masaüstü takvimi
 6. 2018 iş günü takvimi,2018 iş takvimi meb,2018 iş takvimi,2018 işgünü çalışma takvimi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar
  Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini belirleyin  İnsanoğlu varolduğundan bu yana bebeklerinin cinsiyetini belirlemek istemişlerdir. Kimi "bebeğim kız olsun" derken kimi de "erkek olsun" demiştir. Kimi meraklı anne adayları da bir an önce bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek istemiştir.
  İşte bu noktada Çin Takvimi imdadımıza yetişiyor. Yaklaşık 700 senedir dünyanın hemen her yerinde özellikle de Çin'de bu takvim kullanılıyor. Çin takvimi ile hem çocuğunuzun cinsiyetini belirleyebilir hem de eğer hamileyseniz çocuğunuzun cinseyiyetinin ne olduğunu yüzde 90 oranında tahmin edebiliyorsunuz.  Aşağıda tablo halinde verdiğimiz bu takvimi nasıl kullacaksınız?


  Bu takvimi kullanmak için öncelikle şu soruların cevabını bilmelisiniz?
  1. Hangi yaşta gebe kaldınız?
  2. Hangi ayda gebe kaldınız?
  Bu soruların cevabını verdikten sonra aşağıdaki kutucukta anne adayının gebe kaldığı yaş ile gebe kalınan ayın kesiştiği kutucuğa bakın ve bebeğinizin cinsiyetini öğrenin.

  Ancak unutmayın ki bu tablonun bilimsel bir yanı yoktur. Bilimsel olarak olayı kısaca şu şekilde açıklayabiliriz: Babanın sperminde bulunan x ve y kromozomu cinsiyeti belirliyor ve bu kromozomlardan hangisinin yumurtayı dölleyeceği ise tamamen tesadüftür. Zaten cinsiyetin önceden belirlenmemesi doğa düzeni bakımından en iyisidir.
 9. Aradığınız Bilgiyi Bulamadıysanız Üye Olmadan
  BURAYA Tıklayarak Sorunuzu Düzgün Bir Başlık ile Yazabilirsiniz.
 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş