Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Rusya’daki Müslümanlar Dağıstanlı bebek Ali’yi konuşuyor , Bu Bir Mucize mi Eğer Mucize Değilse Bu Gerçekte Nedir Bu Bir Mucize mi Eğer Mucize Değilse Bu
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 1      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Rusya’daki Müslümanlar Dağıstanlı bebek Ali’yi konuşuyor

  Sponsorlu Bağlantılar
  Rusya’daki Müslümanlar Dağıstanlı bebek Ali’yi konuşuyor, Bu Bir Mucize mi Eğer Mucize Değilse Bu Gerçekte Nedir

  Bu Bir Mucize mi Eğer Mucize Değilse Bu Gerçekte Nedir

  Rusya’daki Müslümanlar Dağıstanlı bebek Ali’yi konuşuyor. Dünyaya geldikten sonra vücudunda Kur’an-ı Kerim’den ayetler belirlemeye başlayan bebek Ali Yakubov’u her gün onlarca kişi ziyaret ediyor.

  “Mucize bebek” olarak adlandırılan Ali Yakubov’un doğmadan önce annesinin bebeğinin ağlamasından şikayetçi olduğu vurgulandı. Doğum esnasında da bebeğinin cam gibi şeffaf bir şekilde dünyaya geldiğini belirten anne Medine Yakubov, doktorların kendisine çocuklarının en fazla 3 gün yaşabileceğini söylediklerini aktardı.

  Dağıstan’a bağlı Krasno-Oktyabrsk köyünde doğan Ali’nin vücudunun çeşitli kısımlarında Kur'an-ı Kerim'den ayetler ve dini yazılar kendiliğinden ortaya çıkıyor. Ailenin ikinci erkek çocuğu olan Ali’nin bu durumu baba ve anneyi korkutuyor. Yakubov ailesi, henüz dokuz ayını doldurmamış evin küçük oğlu oğlu Ali'nin bu durumunu kimseye anlatmak istemediklerini, ancak "Yazıları insanlara gösterin" yazısı belirince ailenin olayı başkalarına anlattığı söylüyorlar.
  Hamileliği döneminde çok sayıda din içerikli rüya gördüğünü iddia eden Ali'nin annesi Medine Yakubova, yazıların çocuğun doğumundan itibaren sürekli ortaya çıktığını söyledi. Anne Yakubova, "İlk önce Allah'ın adı yazıldı. Daha sonra Ramazan'ın başlangıcıyla vücutta Kur'an-ı Kerim'den ayetler belirlemeye başladı. Yazılar çıkmaya başladığı anda çocuk ağlayıp sızlıyor." dedi. Yakubova yazıların çıktığı zamanlarda çocuğun geceleri uyumadığını ve ateşinin 40 dereceye kadar yükseldiğini anlattı.
  Doktor Saida Rasulova ise olayı tıbbi açıdan açıklayamadıklarını söylüyor. Rasulova, ilk gördüklerinde yazıları ben ya da alerjik bir durum sandıklarını ve çocuğun ateşi yükseldiğinde yazıların belirdiğini ifade etti. Yazının çocuğun vücudunda üç gün durduğunu, ardından silindiğini anlatan Merkez Camisi imamı Abdullah, çocukta belirlenen en son yazının "Allah her şeyin yaratıcısıdır." şeklinde olduğunu söyledi.

  Küçük Ali'nin sırtında, bacaklarında, karın bölgesinde vücut ısısının yükselmesiyle birlikte beliren karanfil renginden ortaya çıkan Kur'an ayetleri karşısında, Tıp otoriteleri hiç bir açıklama getiremezken, Bebeğin ziyaretine gelen İslam âlimleri ve Hıristiyan Din adamları, bunun "Allah'ın işaretleri" olarak yorumladılar.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Okyanusya’daki Ülke ve Başkentleri Nedir
 3. Alp Dağları’nın uzantısı kuzey ve güney doğrultusunda olsaydı bu durum Avrupa’
 4. Istanbul’daki Semt Ve Ilçelerin Isimleri Nasıl Konuldu? Istanbul’un Isim Hikay
 5. Hz. Muhammed’in (sav) Istanbul’un Fethine Katılması (29 Mayıs 1453 Istanbul
 6. Ayasoyfa’da Ikindi Namazı’nın Kılınması (29 Mayıs 1453 Istanbul’un Fethi
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş