Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

İnşaat - İnşaatlarda kullanılan Yapı Malzemeleri - Yalıtım Malzemeleri hakkında Fuga :Çimento esaslı , ürün performansını , işlenebilirliğini , çatlama direncini , renk kalıcılığını arttırıcı
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 3      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  İnşaat - İnşaatlarda kullanılan Yapı Malzemeleri - Yalıtım Malzemeleri hakkında

  Sponsorlu Bağlantılar
  İnşaat - İnşaatlarda kullanılan Yapı Malzemeleri - Yalıtım Malzemeleri hakkında
  Fuga :Çimento esaslı, ürün performansını, işlenebilirliğini, çatlama direncini, renk kalıcılığını arttırıcı kimyasal katkılar içeren, tek bileşenli fuga ve pürüzsüz yüzey sağlayan derz dolgu malzemesidir. Islak hacimler için, antibakteriyel, sıcak-soğuk iklimler için olan çeşitleri mevcuttur.


  Mantolama : Dıştan ısı yalıtımı uygulamasına verilin isim. Binaların duvar, kolon, kiriş mantolama ve tavan yüzeylerinde dışarıdan, sonradan yapıştırılarak yeşil defter ve dübellenerek akrilik reçine katkı, çimento bazlı hazır sıvalar uygulanarak kullanılmaktadır.

  Taşyünü Yalıtım Malzemesi Kullanım Alanları
  Ana maddesi volkanik taş olan Rockwool yalıtım ürünleri, hiçbir yalıtım malzemesinin bulunmayan özellikler sunar. Rockwool ürünleri petrol platformlardaki hidrokarbon yangınlarından koruyup, ofislerdeki havalandırma borularının sesini azaltıp, evlerin tavanarası odalarının yalıtımına kadar çok değişik uygulamalarda kullanılır

  Önemli uygulama alanları:
  Teras çatılar
  taş yünü, su yalıtım membranının ısı yalıtımı üzerine yerleştirildiği teras çatılarda, ısı, akustik ve yangın güvenlik yalıtımı olarak kullanılır. Her türlü, PVC, TPO, bitumen tipi membran ile kullanılmak için uygundur. Rockwool taş yününün en önemli avantajı yanmazlığı ve su buharı geçirme özellikleridir.

  İç duvarlar,taş yünü ara bölmelerde uygulandığında, ara bölme duvarlarına olduğu kadar, tavan araları, döşemeler ve dış duvarlara da, akustik ve yangın güvenlik yalıtımı sunar. Bu bölümlerde Rockwool taş yününün akustik ve yangın güvenliği özelliklerinin büyük avantaj sağladığı kanıtlanmıştır.

  Dış cephe sistemleri
  Dış cephe sistemlerinde taş yünü kullanmak istendiğinde, Rockwool ince ve kalın cephe sıvalarıyla uygulanan, yüksek kalitede ürünler sunar

  Endüstriyel uygulama (OEM)
  Rockwool endustriyel uygulama ürünleri her zaman müşterilerimizin talebine göre üretilir. Çok hızlı gelişen uygulama alanlarından biride, inşaat sektöründe cephe ve çatı elemanlarında kullanılan çeşitli sandviç panel üretimidir. Paneller, profil çelik levha, ahşap ve hatta betondan yapılmış olabilir, ancak Rockwool taş yünü işlevi daima aynı kalır – nihai ürünün sağlam ana malzemesi.

  İnşaatlarda yangın güvenliği, havalandırma kanalları, çelik konstrüksiyon, beton tavan konstrüksiyonları, boru ve benzerleri gibi çeşitli yapı elemanlarının yangın güvenliği için özel ürünler bulunmaktadır. Uygun yangın güvenlik malzemesi seçerek, 180 dakikaya varan yangın direnci sağlamak mümkündür.

  Sanayi yalıtımı
  Sanayi yalıtım alanları ısınma ve havalandırma tesisleri, petrokimya, enerji, rafineri ve benzeri tesislerini içerir. Bu alanlarda, normalde 250º C’ten yüksek ısı yalıtım ihtiyacını, Roctaş yünü yüksek erime noktası (1000º C üzeri) sayesinde rahatlıkla karşılamaktadır. RTI bu alanda Türkiye pazarına hizmet vermektedir


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Isı yalıtım malzemeleri nelerdir
 3. evlerimizde kullandığımız ısı yalıtım malzemeleri nelerdir
 4. kas yapmak için kullanılan spor malzemeleri
 5. Isı Yalıtım Malzemeleri Nelerdir?
 6. Makyajda Sezon Renkleri, Kış Sezonu Makyaj Malzemeleri Fiyatları, Kış sezonu Popüler Renkl
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş