Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Doğum Günü Hatırlatma Facebook ‘un en güzel faydalarından birisi de bir çok arkadaş ınızın doğum gününü rahatlıkla takip edebilmenizdir. Facebook arkadaş larınızın doğum günlerini

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Facebook Doğum Günü Hatırlatma

  Sponsorlu Bağlantılar
  Facebook Doğum Günü Hatırlatma

  Facebook‘un en güzel faydalarından birisi de bir çok arkadaşınızın doğum gününü rahatlıkla takip edebilmenizdir. Facebook arkadaşlarınızın doğum günlerini size hatırlatarak, arkadaşlarınızın bu özel günlerini unutmamanıza olanak sağlamaktadır.

  Facebook‘ta arkadaşlarınızın doğum günlerini kutlamak için bir çok doğum günü kartı, doğum günü pastası resmi, doğum günü yazıları ekleyebilirsiniz mesajlarınıza. Ayrıca Facebook’ta kredi ile alabileceğiniz doğum günü hediyeleri de bulunmaktadır.

  Facebook hesabınızın sağ üst kısmında o gün ve yakın zamanda kimlerin doğum günü olduğunu görebilirsiniz. Ancak sık sık Facebook hesabınıza giriş yapmanız mümkün olmuyor ama arkadaşlarınızın doğum günlerini de atlamak ya da unutmak istemiyorsanız, Facebook‘un doğum günü hatırlatma özelliğini kullanabilirsiniz. Böylece Facebook tarafından size düzenli olarak email gönderilerek, içinde bulunduğunuz hafta ve bir sonraki hafta hangi arkadaşlarınız doğum günleri olacağı özet olarak sunulacaktır.

  Bunun için aşağıdaki talimatları takip ediniz.


  Hesap > Hesap Ayarları > Bildirimler > Facebook > Doğum günü yaklaştığında (haftalık e-posta) kutucuğunu işaretleyip, sayfanın en altında bulunan “Değişiklikleri Kaydet” butonuna tıklayınız.


  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. Doğum Günü Mesajları Facebook
 3. Facebook Doğum Günü Yazıları
 4. Doğum günü hediyeleri facebook, Facebook doğum günü hediyeleri facebook birthday gift
 5. Hz Muhammed'in doğum günü, peygamberimizin doğum günü,hz muhammed'in doğum günü olarak kut
 6. Facebook Doğum Günü Mesajları
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş