Hoşgeldiniz. Unutmayın, çok istiyorsanız mutlaka bir yolu vardır.!

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz Nikah Şekeri Fikirleri Ve sonunda yaz geldi! Bu güzel mevsimde , aşkınızı sevdiklerinizle paylaşacağınız minik hediyelerle ölümsüzleştirin. Yelpazeler ya da cep boyu vantilatörler sizin

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yaz Nikah Şekeri Fikirleri

  Sponsorlu Bağlantılar
  Yaz Nikah Şekeri Fikirleri  Ve sonunda yaz geldi! Bu güzel mevsimde, aşkınızı sevdiklerinizle paylaşacağınız minik hediyelerle ölümsüzleştirin. Yelpazeler ya da cep boyu vantilatörler sizin için yeterince ilginç değilse, işte birkaç öneri:


  Şişe İçinde Mesajlar  Antika ya da değişik şekillerdeki minik cam şişelerin içine önce çiçek yaprakları ve hatta dilerseniz birkaç çakıl taşı; ardından da üzerine aşkınızı anlatan romantik bir şiir yazdığınız parşömen kağıdını yerleştirin. Konuklarınız şişenin mantarını kaldırdığında hoş bir çiçek kokusunun ardından, yazdığınız şiiri bulacaklar.
  Renkli Koniler  Bunun için koni şeklinde bir kutucuğa ihtiyacınız var. Konilerin içini çiçek yaprakları ya da konfetilerle doldurup tüm misafirlere dağıtırsanız siz geçitte yürürken onlar da bu konfetileri üzerinize saçar ve çok renkli bir ortam oluşur. Konuklarınızı eve eli boş göndermemek için bir köşeye şeker dolu bir havuzcuk yaparsanız; parti bittikten sonra bu konileri havuzcuğa daldırıp geceyi tatlı bir şekilde sonlandırabilirler.  Çiçekli Şeker Kutuları  Önce yapma çiçekleri sapından ayıracak şekilde kesin. Ardından dekoratif şeker kutularının üzerine bu çiçekleri tutkallayın. Her masanın ortasına bu kutuları yan yana yerleştirdiğinizde sanki şık bir çiçek aranjmanı gibi duracaktır.

  Güneş Koruyucu  Sahil kenarında bir düğün planlıyorsanız daha anlamlı bir hediye olamaz. Güneş koruyucularını, aldığınız özel şişelere koyduktan sonra şişelerin üstünü dilediğiniz gibi süslemekte özgürsünüz. İster teşekkür notu yazın, ister eşinizle birlikte sevdiğiniz bir fotoğrafı koyun; size kalmış.

  Limonata  Limonatasız bir yaz düşünmek zor. Siz de bu fikirden yola çıkarak; minik cam kavanozları, kuru limonata tozuyla doldurabilirsiniz. Kavanozların üzerine bağlayacağınız pastel tonlarda bir kurdele ve teşekkür notuyla hediyeniz hazır!  Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın

 2. 2018 2018 Mumlu Nikah Şekerleri, Mumlu Nikah Şekeri Modelleri, Çok Şık Zarif Nikah Şekeri
 3. 2018 2018 Mumlu Nikah Şekerleri, Mumlu Nikah Şekeri Modelleri, Çok Şık Zarif Nikah Şekeri
 4. Farklı Nikah Şekeri Örnekleri, Nikah Şekeri Modelleri, Son Dizayn Nikah Şekerleri
 5. Nikah Şekerinde Farklı Tasarımlar (Nikah Şekeri Yapılışı)
 6. İlkbahar Nikah Şekeri Fikirleri
 7. Paylaş Facebook Twitter Google


 8. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.5
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
mektup örnekleri akrostiş